Wpis z mikrobloga

@Florekk: kupiłem 4k za €30 i tyle jest warta wersja 4k dokładnie. Za słabszego Basica bym tyle nie dał. Żeby było śmieszniej, kupiłem w Niemczech, a mieszkam w Holandii i oryginalna aplikacja Prime nie działa (chociaż sam Prime w Holandii tak), musiałem pobrać downloaderem APK dla Android TV, ale nie działa w niej 4k... Chyba dlatego, że oficjalnie wersja 4k w NL nie jest dostępna. J/W dosyć irytujące rekomendacje, których nie
@Florekk: serio nie ma w tej chwili chyba nic lepszego niż MiBox, jeżeli chcesz oficjalne apki. Robiłem ostatnio przegląd... Niestety jeszcze niedawno można było kupić z Chin Miboxa na promce za ~45€, a teraz ceny podskoczyły prawie o połowę...
@2plus1: dzieki widzialem ale juz tego nie używam. Mam to wbudowane w soundbar i docelowo mialo isc do kuchni ale sie przeliczyłem z wielkoscią takze wylądował w salonie pod telewizorem na którym mam androida ktory wyglada i chodzi duzo lepiej
@2plus1: u mnie mibox chodzi lepiej, do tego chromecast (przesyłanie obrazu z telefonu) wspiera wiecej formatów i dzala szybciej

PHILIPS Ambilight 55PUS8204/12 55" Smart 4K Ultra HD HDR LED TV with Google Assistant