Wpis z mikrobloga

Czy gracie na klawiaturze i myszce podłączonej do konsoli w COD: Warzone? Ciężko przestawić mi się na grę padem, a refleks innych ludzi jest ponad mój ( ͡º ͜ʖ͡º) czy jak gram na padzie to przeciwnicy też grają tylko na tym urządzeniu? Czy to bez znaczenia i losowo dobiera?

#ps5 #callofduty #warzone
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukarr0w: Grać się da, spójrz na niektórych streamerów, którzy nawet na pc grają na padzie (np. taki Goldzor). Ale ja się nie chcę tu wymądrzać, bo sam gram na m+k. :D
Czy na ps5 też występuje problem "acceleracją myszy" (jakoś tak to się chyba nazywa)? Ja mam xss i w porównaniu do pc jakoś gorzej mi się gra w warzone właśnie przez ten problem. Sterowanie jest jakieś takie "mniej precyzyjne".
  • Odpowiedz
@lukarr0w: Znaczy to my się wtedy tez przesiadamy na myszkę i klawiaturę i dalej będziesz dostawał na dziurę tak jak obrywasz teraz.
To nie ta sama „ myszka i klawa”jak w pc.

Do grania na konsoli jest kontroler im szybciej sie tego nauczysz tym lepiej dla Ciebie.
Twoje myślenie to tak jakbyś chciał jechać samochodem w wyścigu kolarskim bo nie nadążasz rowerem a przecież masz prawko
  • Odpowiedz
  • 0
@PancakeV na PS4 grałem multi na kontrolerze oraz na m+k i była kolosalna różnica na korzyść myszki, przede wszystkim precyzja i wiem, że myszka nie jest precyzyjna tak jak na PC, ale i tak dużo wygodniejsza od kontrolera
  • Odpowiedz
Mimo, że ogólnie wolę grać na padzie to akurat w warzone też gram na myszce i klawiaturze na ps5. I na pewno dzięki temu mam lepsze wyniki.
Natomiast ciekawostką jest to, że znaczna część pro graczy Call of duty gra na padzie. Mało tego, większość rekordów z warzone padło grając padem oraz oficjalna liga call of duty opiera się na graniu na kontrolerze. Oglądając stream np. Aydana początkowo kompletnie nie zauważysz, że
  • Odpowiedz
@lukarr0w: Tak jak pisze OP nade mna w call of duty docelowym urzadzeniem jest kontroler, nim sie gra na turniejach i najlepsi zawodnicy w ta gre to konsolowcy.
Kontroler jest najlepszym urządzeniem do gier, poprostu u nas wszyscy do myszki przyzwyczajeni bo konsol nie bylo w domu za dzieciaka i zaczyna sie kombinowanie jak ty.
Z wlasnego doswiadczenia moge powiedzieć że pada nauczylem się w rok. Po latach grywałem ligowe
  • Odpowiedz