Wpis z mikrobloga

@Amishia: pokaż wpis, w którym cię obraziłam, zanim mnie zablokowałaś xd Po prostu nie spodobały ci się opinie i argumenty o tym, że płodowi około 20 tc trudno odmówić ludzkich cech. Bedę dalej utrzymywać, że jesteś szkodliwa propagując treści, że w usunięciu płodu w tym wieku nie ma nic nadzwyczajnego - zwykłe wydmuchanie nosa.
  • Odpowiedz
@ciemnienie: młodzież do 18 roku życia nie dostaje tych pieniędzy tylko rodzice. Ja nie miałam takich problemów, ale nie wątpię, że są w Polsce rodziny gdzie o tym wcale się nie rozmawia a zapytanie o kasę na podpaski to jakiś kosmos. Już nawet nie wspominam o patologii co 500 przeznacza na procenty, tam dziewczynka już na pewno nie ma kasy na to. I nie mówcie że 3 zł na miesiąc
  • Odpowiedz
@ciemnienie: nie powalilo mnie by znowu czytac twoje wysrywy. Sam zobacz co wypisywales pod tamtymi wpisami.

@Bover: wiele wskazuje na to, ze to jednak clakiem znaczna grupa osob. I tak, zwykle sa to rodziny korzystajace z roznych form pomocy socjalnej.
  • Odpowiedz
a@Aster1981: i chcesz mi powiedzieć, że tych rodzin nie stać na podpaski, w związku z czym konieczne jest tworzenie figury retorycznej pt. "ubóstwo menstruacyjne"?
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: prawaki po prostu nienawidza kobiet, innych niz konserwatywki :P
A konserwatywka nigdy by nie zglosila takiego problemu jak ubostwo menstruacyjne, bo to temat tabu, nieczystosc, zlo i w ogole powina w czasie okresu mieszkac w szopie za domem.

@ciemnienie: ja tez wiem i to opisalem wyzej. Z tego tez powodu poleciales na czarno u autorki wpisow i mozesz juz tylko kwiczec pod wpisami innych osob :D
  • Odpowiedz
@Bover: w sumie to calkiem znany problem. Nie widze sensu Ci niczego tlumaczyc, skoro masz o tym mase artykulow. Zreszta i pod tym wpisem ktos tam cos nawet probowal jakims przyglupim konserwkom tlumaczyc.
  • Odpowiedz
@Aster1981: kłam dalej...
@Jedynytaki: juz wspomniałam. To jest problem opieki społecznej, której zadaniem jest pilnowanie, czy środki z 500+ trafiają na potrzeby dzieci. Jeśli masz wiedzę, że taka sytuacja dzieje się w jakiejś rodzinie, poinformuj odpowiednie organy. Może to być powód zmiany gotówki na celowy bon, więc twój sygnał jest bardzo ważny.

Dzieci w PL mają zapewnione środki finansowe, także na artykuły higieniczne. Nie ma potrzeby mnożyć programow
  • Odpowiedz