Wpis z mikrobloga

a@Aster1981: i chcesz mi powiedzieć, że tych rodzin nie stać na podpaski, w związku z czym konieczne jest tworzenie figury retorycznej pt. "ubóstwo menstruacyjne"?
@szynszyla2018: prawaki po prostu nienawidza kobiet, innych niz konserwatywki :P
A konserwatywka nigdy by nie zglosila takiego problemu jak ubostwo menstruacyjne, bo to temat tabu, nieczystosc, zlo i w ogole powina w czasie okresu mieszkac w szopie za domem.

@ciemnienie: ja tez wiem i to opisalem wyzej. Z tego tez powodu poleciales na czarno u autorki wpisow i mozesz juz tylko kwiczec pod wpisami innych osob :D
@Aster1981: kłam dalej...
@Jedynytaki: juz wspomniałam. To jest problem opieki społecznej, której zadaniem jest pilnowanie, czy środki z 500+ trafiają na potrzeby dzieci. Jeśli masz wiedzę, że taka sytuacja dzieje się w jakiejś rodzinie, poinformuj odpowiednie organy. Może to być powód zmiany gotówki na celowy bon, więc twój sygnał jest bardzo ważny.

Dzieci w PL mają zapewnione środki finansowe, także na artykuły higieniczne. Nie ma potrzeby mnożyć programow pomocowych fundowanych
@Amishia: Tia, argumentum ad zesrarum, na pewno uzasadnia zalepianie damskich wypływów za pieniądze wszystkich, ach te "prawa człowieka" zmieniają się tak często jak panie wyniuchają gdzieś interes( ͡° ͜ʖ ͡°)