Wpis z mikrobloga

@ACE41: A znasz jakis serial w którym wystepuje jeden aktor? Ciagle narzekasz na to samo a nic sie w tej kwestii nie zmieni wiec musisz sie z tym pogodzic albo opuscic tag bandycki. Ewentualnie zostac i nadal narzekac. Wolny kraj podobno ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moze trzeba zaczac od konona, zeby przestal gadac o sradkach, pato, pawelkach, #!$%@? itd? No tez sie nie da, bo sie kolo
@SVETER: Ładna demagogia . Analogicznie jak wchodzisz na stronę o deweloperce to zamiast o mieszkanach jest napisane o nieistotnych historiach o panelach podłogowych, co robi dyrektor firmy, gdzie pojechał na wakacje, kiedy wziął ślub, jakie ma hobby. Tak to tu wygląda. Ja rozumiem, że tag Kononowicza ma jeden z największych zasięgów ale naprawdę nie jest ciężko oznaczyć mexicano jak o nim piszesz czy inne pijawki. Mnie naprawde nie interesuje jak spędza
@ACE41: Oznacza ci mexykano a tag kononowicz zostanie i tak to bedzie. Mozesz poczarnolistowac, ale wtedy to juz raczej niewiele poczytasz o samej mlecznej bestii ( ͡° ͜ʖ ͡°) No tak srednio z tymi panelami, bo tak jak wspominalam sam warmianski deweloper mowi o tych panelach. Odkad zaczal sie ruch na tagu zawsze pisano o tych co sie krecili w kolo konona a ze jest kupa ludzi
@SVETER: No właśnie średnio trafiony przykład bo jeśli Konon o kimś wspomina to nie oznacza, że od rana do nocy trzeba o nim pisać pod jego szyldem. Chcesz napisać o jakieś związanej akcji pomiędzy osoba i kononowicz to pisz ale nie opowiadaj mi życia tego chłopa każdego dnia. Równie dobrze można pisać o wszystkich działaniach Truskolaskiego bo kiedyś Konon znowu nawiązał o nim na filmie ,a nie na tym to polega.
@Pryksryk: Wydaje mni się, że to metoda na promocję- nie ważne jak gadają niech gadają bo o nim zapomną skoro Kononowicz ma go gdzieś. Ja dodaje na czarną listę tych, którzy non stop piszą nie na temat, to jedyna metoda.
@ACE41: Nie mam pojęcia po co to wypisują ciagle, myśle że to osoby z ilorazem inteligencji strusia w dużej mierze więc nie ogarniają, że aktualnie to są dwa różne uniwersa. Ja tej tag olałem, dużo lepszy kontenet ma grupa na fb gdzie ludzie po prostu wrzucają memy i filmiki albo ewentualnie king od diamond jak się chce czegoś dowiedzieć bo tutaj już nie ma sensu siedzieć według mnie.
@Pryksryk: Niestety to efekt przyjścia tych, którzy fascynowali się menelami z poblokowanych kanałów. Oni nie rozumieją absurdu Niemieckiego, akcje z Czeczetkowiczem czy Kulesza są dla nich nierozumiałe. Jedyne czego pragną to awantury i bluzgi na wersalce i robienie big brothera.
Ja nie mam tyle czasu żeby oglądac te wszystkie rzeczy- sprawdzam tylko kanał Niemieckiego- dlatego wpadam zobaczyć streszczenie sytuacji raz na jakiś czas na wykopie. Jednak ostatnimi czasy nie da się
@ACE41: Kiedyś tu były całkiem trafne analizy i spostrzeżenia odnośnie filmów, śmieszne memy i przeróbki a teraz ludzie tu dosłownie krzyczą, że mój menel jest lepszy niż twój xD. Ja też już nie mam czasu tego oglądać podobnie jak ty bo nawet nie ma i czego za bardzo oglądać. Jakiś czas temu pojawiały się kanały które wycinały najciekawsze momenty tego absurdu ale szybko zaczęły spadać z rowerka.