Wpis z mikrobloga

@Turtle1380: ogólnie ceny przesyłek podczas covidu są #!$%@?, ale też jak żyjesz na jakimś totalny #!$%@? z obszarów remote arena a za wiele w PL takich nie ma to faktycznie może być drożej. tak czy siak nie szedłbym na to i #!$%@?, problem chinczyk nie Twój mirku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Turtle1380: masz kilka opcji

- olać i liczyć że wyśle
- olać i czekać na zwrot kasy *
- dopłacić
- dopłacisz przy odbiorze, nie pamietam czy dalej jest taka opcja w DHL, żeby obciążyć odbiorcę za remotearea

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Turtle1380: dokładnie takie zasady ma DHL Express, bo w takim przypadku musieliby zapewne zrobić osobny transport dla ciebie żeby nie opóźnić innych przesyłek, większość przesyłek DHL express z chin dociera w 1-2 dni robocze
  • Odpowiedz
  • 2
@Turtle1380 wynika to z tego że dhl dla paczek lotniczych zagranicznych działa innaczej niż dla drogowych.
To są inni kurierzy i paczki idą bezpośrednio z lotniska do kurierów innych niż te krajówki. Więc jak mieszkasz daleko od jakiegoś lotniska to słabo.
Jak chińczyk wybiera dhl China a nie dhl hk to paczka wali od niego na lotnisko - potem sortownia w Lipsku - potem od razu na lotnisko w pl i rano
  • Odpowiedz
Nie znałem tematu więc popatrzyłem z ciekawości. I nie dość że tego jest #!$%@? to nie są to jakieś #!$%@?. W mojej okolicy widzę na liście wieś na 1200 mieszkańców ale jest też taka na 3000 mieszkańców, kolejna jest siedzibą gminy, następna ma ponad 4500 i leży wzdłuż drogi wojewódzkiej. Idę dalej i następna siedziba gminy i znowu ponad 4000 ludzi... Coś ten #dhl leci w kulki.
#aliexpress
  • Odpowiedz
@Turtle1380:
Nie lepiej poprosić o wysyłkę innym kurierem.

I jeszcze jedno DHL, DHL Expres, DHL Parcel, DHL Global Forwarding, DHL eCommerce to formalnie osobne firmy, ale w jednej grupie (Deutsche Post DHL).
  • Odpowiedz