Wpis z mikrobloga

  • 1609
Czy ktoś z wykopowiczów byłby w stanie się dorzucić dla 2latka? Ewentualnie wspomóc plusem.
Chłopczyk bez operacji umrze...
Jest z Katowic, mama mieszkała w okolicach Częstochowy. Rzućcie plusem- nic to nie kosztuje.

https://www.siepomaga.pl/olek-filipowski

Rzućcie czasem komentarzem dla zasięgu...
#czestochowa #katowice #pomocy #siepomaga #alekswaleczneserce
haber50 - Czy ktoś z wykopowiczów byłby w stanie się dorzucić dla 2latka? Ewentualnie...

źródło: comment_1614022831o6KBVfAf5vOEzg2bU4qaxy.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chłopczyk bez operacji umrze...

chlopczyk bez twojej pomocy umrze...


pozwol zyc mojemu dziecku

kuźwa teraz to taki ckliwy tekst jest wciskany wszedzie.
W obecnej chwili takie ogloszenia/posty to plaga. Opuscilem wszystkie grupy tematyczne fb bo nikt tego nie kontroluje, n--------e jest zrzutkami do porzygu.
  • Odpowiedz
@haber50: zbiórki na leczenie w USA to nic innego jak eksport ich chorych standardów służby zdrowia, patologii narzucanych przez korpo medyczne i Big pharma na resztę świata. Współczuję rodzicom, ale tego rodzaju zbiórki omijam szerokim łukiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yanbar: Zabawny wywód na podstawie, tak mi się wydaje i myślę na chłopski rozum.
Nawet w tej zbiórce masz info, że po urodzeniu miał 30% szans na przeżycie i jednak przeżył po operacji, uwaga, w Polsce.

USA to naturalna kolej rzeczy a rzucanie frazesami, że Polska to jakiś cudowny zalążek medycyny na świecie jest zabawne.
W USA jest znacznie większy kapitał ze względu na głównie prywatną służbę zdrowia to i szpitale jak i lekarze są
  • Odpowiedz
@dondon: bo pewnie nie interesujesz się takimi zbiórkami więc nie wiesz co nastepuje po zebranku kasy i po operacji. Poczytaj trochę a później się mądruj. Te dzieci wracaja do zdrowia i maja się dobrze. Czasem nie ma wyjścia i musza być operowane w USA.
  • Odpowiedz
@Pawcio_Racoon: Ja też tego nigdy nie mogłem ogarnąć; na świecie chociażby z głodu, czy braków odpowiednich leków - których wartość jest nieporównywalnie mniejsza - umiera dziennie tysiące dzieci/dorosłych, ale nie ratujmy życie, gdzie nawet często nie mamy pewności, czy ta operacja na stałe pomoże, czy znowu trzeba będzie organizować kolejnej.
Gdzie powiedzmy sobie szczerze taki człowiek jest dużo mniej wart niż ta operacja (brutalna prawda), bo za te pieniądze można
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@haber50: Fajny spam.


Odpisuję to co w tamtym wpisie:

Współczuję, ale "z operacją" też może umrzeć. Amerykański cudotwórca za cudze pieniądze sobie poćwiczy, jak się uda (cokolwiek to znaczy - rok życia więcej?) super, jak nie - no trudno, robiliśmy co możemy.


Polscy i europejscy kardiologowie to ścisła światowa czołówka, myślisz, że odmawiają dla jaj albo bo im się nie
  • Odpowiedz
Matka wiedziała, co czeka dziecko - albo przyoszczędziła na badaniach prenatalnych.


@Radek41: Nie wiem czy takie rzeczy wyszłyby w prenatalnych, dlatego tego nie poruszyłem - jeśli tak to tfu na nich.
Wstawki o modełkach i chrzcie są rzeczywiście żałosne. Mam nadzieję, że dzieciak nie miał nieszczęścia trafić na katoli, którzy wolą urodzić męczennika niż przerwać ciążę.
  • Odpowiedz
@yanbar: Wpis, na który czekaliśmy, a na który wpłacający na kolejny medyczny scam nie zasłużyli.

Te kliniki to często taka sama banda żerujących na desperacji związanej ze śmiercią hien jak kler. Nie mam pojęcia jak można wspierać finansowo coś tak obrzydliwego.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@instalacja zapetliles? Wiesz że życie nie bywa czarno białe... Tutaj chodzi również o emocje, nie kalkulacje. Bez problemu znajdziesz osoby zmarle po operacji w tej klinice. Ale dziękuję za twoje zdanie. Zawsze daje to chwilę do refleksji.
  • Odpowiedz