Wpis z mikrobloga

ale Mentzen pomógł im w tym kierunku bardziej niż ktokolwiek inny


@Zendemion: w jaki sposób?

A ty nieudaczniku zmień pracę i weź kredyt jak cię jeszcze nie stać na mieszkanie w centrum
  • Odpowiedz
nie stać na mieszkanie w centrum


@niochland: każdy by chciał mieszkać w centrum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w jaki sposób?


dając im najlepszą pracę jaką znaleźli, czytałeś ten wątek w ogóle? To jakieś 3 zdania na krzyż
  • Odpowiedz
@Zendemion:

każdy by chciał mieszkać w centrum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i tylko nieudaczników życiowych nie stać, nie wiem w czym problem pracować ciężej nierobie xD
¯\_(ツ)_/¯

dając im najlepszą pracę jaką znaleźli,

xD
ja rozumiem, wolny rynek jest fajny, ale jakoś Memcen nie szczyci się, że jego firma jest najlepsza na rynku i daje super profity, to jest taka sama firma jak każde inny biuro
  • Odpowiedz
jakoś Memcen nie szczyci się, że jego firma jest najlepsza na rynku i daje super profity


@niochland: co mają profity firmy do faktu że to najlepsza praca na jaką mogą liczyć jego pracownicy?

nie wiem w czym problem pracować ciężej nierobie


@niochland: a może warto zmniejszyć oczekiwania? Mieszkania w centrum są najlepiej ulokowane więc oczywiście że będą najdroższe

Jeśli ktokolwiek myśli, że biuro Memcenowe jest niczym Google to nic dziwnego,
  • Odpowiedz
@Zendemion:

co mają profity firmy do faktu że to najlepsza praca na jaką mogą liczyć jego pracownicy?

Skąd wiesz, że to najlepsza firma na jaką mogą liczyć pracownicy? Twoja firma też jest najlepsza czy po prostu nie szukasz lepszej?

a może warto zmniejszyć oczekiwania? Mieszkania w centrum są najlepiej ulokowane więc oczywiście że będą najdroższe

A może warto ciężej pracować? Lubię takie tłumaczenia nierobów.: "drogie to nie kupię".
Drogie bo jesteś
  • Odpowiedz
w większości przypadków nie może, uwarunkowania socjoekonomiczne to coś więcej niż iście za rok na medycynę a za dwa posiadanie własnego mieszkania w centrum większego miasta.


@niochland: to o #!$%@? ci chodzi jak sam się zgadzasz że większość nie zasługuje na mieszkanie w centrum dużego miasta? Piszesz dużo niczego i starasz się mnie nieudolnie obrazić
  • Odpowiedz
to o #!$%@? ci chodzi jak sam się zgadzasz że większość nie zasługuje na mieszkanie w centrum dużego miasta? Piszesz dużo niczego i starasz się mnie nieudolnie obrazić


@Zendemion: Jeśli czujesz się obrażony jeśli nazywam cię nieudacznikiem to widocznie nim jesteś.
JA w przeciwieństwie do ciebie, staram się zwrócić uwagę na problem i nie mam zamiaru #!$%@?ć jak potłuczony, że wystarczy zmienić pracę i pyk. MOŻE by było ludzi stać na
  • Odpowiedz
czujesz się obrażony


@niochland: no właśnie niespecjalnie, dlatego mówię że jesteś nieudolny w swoich próbach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

może za 30 lat się dorobisz mieszkania w centrum


@niochland: planuję w ciągu 5 lat zebrać hajs na 100-metrowe mieszkanie w centrum wrocka, polecasz coś człowieku sukcesu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O w końcu jakieś meritum:

JA w przeciwieństwie do ciebie, staram się
  • Odpowiedz