Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koronawirus: ja jeżdżę jak jest "ciepło". I mam w dupie opinie innych. Gdybym miał swoje cabrio na miejscu to już bym jeździł bez dachu. Mam miękki dach więc u mnie problemem jest temp żeby dach nie był za sztywny i nie pękł ale powyżej 10 stopni i to śmiało otwieram i jeżdżę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@koronawirus: Zasadniczo w cabrio masz czuć wolność przez brak dachu, ale jak będziesz na maksa opatulony w kurtkę i grubą czapkę to jaka to ma sens?

Nic na siłę. Też tak kiedyś miałem i raz otworzyłem dach jak było 5 stopni i w sumie jedyne co poczułem to zajebistye zimno jak przyspieszyłem do 50km/h
@koronawirus: Pamietaj żeby kupić windshot bo inaczej będzie #!$%@?. W dodatku nie jaraj się że w środku lata będziesz cały czas jeździł bez dachy bo ci słońce spali twarz i włosy jeśli nie wysmarujesz się kremem i nie założysz czapki plus będzie bardzo gorąco bez klimy( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cabrio najlepsze jest na wiosnę, jesień i poranki/wieczory letnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cwlmod: jak ja jeżdżę gdy jest zimno to ogrzewanie na nogi załączam ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wiadomix że windshot musi być, bez niego to łeb chce urwać.
Znudziło mi się tłumaczyć znajomym dlaczego jazda w słońcu bez dachu jest bez sensu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lubie wieczorem jeździć poza miastem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kupczyk: Hehe dokładnie. Ja jeździłem parę razy bmw e93 bez windshota i raz jak pojechałem za Wawę 20 km przy 160km/h to następnego dnia miałem zapalenie ucha xD
@koronawirus: ja nie rozumiem sensu cabrio. W zimie za zimno w lecie za gorąco aby słońce świeciło na Ciebie. Jakbym miał cabrio poza pochmurnymi dniamy gdy nie ma słońca, ciągle miałbym zamknięty dach.

Już pomijam fakt że oddychasz syfem z zewnątrz zamiast zamknąć powietrze z dworu obiegiem wewnętrznym plus klima i filtrowanie powietrza przez filtr kabinowy. Swój mikroklimat z czystym powietrzem.
Kiedyś tak całą Polske przejechałem i jak.dojecjalem na miejsce i