Wpis z mikrobloga

@Razzish: ale z innej strony- czemu nie usuwa osób, które jej nie pasują
@maly38: skąd wiesz, że ma krzywy ryj? bo źle się zachowuje to warto pojechać po wyglądzie?

Też nie wiem czemu daje w prawo kogoś kto jej nie pasuje, a potem nie usuwa z par jak nie pasuje pierwsza wiadomość. Już pomijając drugą stronę- lepiej mieć spokój niż mieć zawalone wiadomościami od niechcianej osoby

Tak, wiem,
  • Odpowiedz
@Arkos12: jest upupiony, bo tak jak napisałeś, nie dostanie feedbacku. Pójście do baru i obserwowanie normików czy rady doświadczonych kumpli nic nie dadzą jeśli nie uświadomi sobie dlaczego potrzebuje żebrać o tą randkę. Jak zacznie stosować jakieś „sprawdzone” przez ojca czy kolegów techniki to i tak w końcu trafi w miejsce gdzie on będzie potrzebował uwagi, bliskości, akceptacji ale druga osoba nie będzie w stanie chwilowo mu tego ofiarować i
  • Odpowiedz
@WXIKTORIA @analogiczna: Odizolowanie się jest jakimś rozwiązaniem i moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie. A przynajmniej neutralne.
Danie mu informacji zwrotnej np. że takie żebranie nie jest seksi czy coś w tym stylu jest na plus.
Pozostawanie w takim punkcie zawieszenia i pozwolenie na to upadlanie się przez drugą osobę to właśnie pompowanie swojego ego przez otrzymaną atencję i możliwość porównywania się z jakimś napastliwym oblechem bez godności. Wtedy wypadamy
  • Odpowiedz
@maly38: Znam ładne dziewczyny które też tak robią.
Nie zakładałby, że robi to specjalnie. Ona też ma prawo nie wiedzieć, że można postąpić inaczej, a o tym, że można napewno nikt jej nie powie.
Krzywdzimy i wykorzystujemy ludzi głównie nieświadomie i to nie jest nic nowego czy godnego linczu.
  • Odpowiedz
@maly38: Kiedyś siostra mnie pocisnęła, bo jak mogłem nie wiedzieć, że taka siatka pod prysznicem to jest do usuwania łuszczącego się naskórka.
To, że dla nas jest coś naturalne nie znaczy, że dla innych nie jest. Może uważa ciśniecie po żałosnych oblechach za coś co należy robić wśród jej znajomych - tak jak wypada cisnąć z tempych p0lek na wykopie. Taka tradycja. Co zrobisz.
  • Odpowiedz
@urodziwyKutak: Masz rację i ostatnio tez zastanawiam się nad zablokowaniem go na fb. Tylko to taki typowy natręt, pisał z moimi koleżankami a jak mnie sobie upatrzył to wypytywał jedna z nich o mnie. Gość czasami pisze, ze widzi mnie w sklepie, jak jadę samochodem, a potem pyta się po co jechałam itd. Ogólnie myśle, ze jest nieszkodliwy ale pisanie komuś, ze się go widziało gdy ja go nie widzialam
WXIKTORIA - @urodziwyKutak: Masz rację i ostatnio tez zastanawiam się nad zablokowani...

źródło: comment_1614024410nWHNfs7O0TQzMnITPDBZuA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@WXIKTORIA: Jak dla mnie ewidentne do spuszczenia w kanał.
Pisze z perspektywy tego typa, bo byłem/jestem takim typem i wiem jaki kop w dupę mnie ruszył do przodu.
Rozmawiałem jakieś dwa tygodnie z koleżanką która miała podobne doświadczenie.
Sporo jest chłopaków którzy nie ogarniają emocji i obudowują się murami mechanizmów obronnych przez co stają nie nieprzewidywalni.
Dobrym pytaniem które warto takiemu (jak to fajnie mu napisałaś) mentalnymi trzynastolatkowi jest „czego
  • Odpowiedz