Wpis z mikrobloga

Tak zapytam, na jaką partię wy głosowaliście?


@kleopatrixx: haha już clown szuka miejsca zaczepienia żeby zmienić temat/ zrobić kolejnego fikołka XDD
Not this time, wieloletni korwinista here
Co to ma do rzeczy w ogóle? Jak to się stało, że teraz ktoś kto głosował na konfe jest honkerem? To wynika że zwiększenia elektoratu? Większa liczba osób to większą szansa na miałkich zwolenników jak ty? Kiedyś to się Kraków lewaków argumentami, a
  • Odpowiedz
@kleopatrixx: przecież pajacu pisze wyraźnie, że na Korwina głosuję czego nie rozumiesz? XDDD rób fikołka jeszcze XD wiedziałem, że to twój jedyny osrany argument, takiego honkera nawet orać nie trzeba XD ty chyba za godek do konfy przyszedłeś XDD
  • Odpowiedz
przecież pajacu pisze wyraźnie, że na Korwina głosuję czego nie rozumiesz?


@su1ik: Idź być klanem gdzie indziej, bo jeszcze ktoś ci uwierzy. Ile taki troll co ty teraz dostaje za wpis?
  • Odpowiedz
  • 34
@kleopatrixx ok, ja głosowałałem na konfe, można to sprawdzić we wpisach sprzed wyborów. I wstyd mi że tak zmarnowałem głos. Ci ludzie nie chcą brać odpowiedzialności, dostali się tylko po to żeby żyć i żreć z podatków. Plus światopoglądowo to PiS bis. Mam nadzieję że nigdy więcej taka partia nie dostanie się do sejmu.
  • Odpowiedz
Zastanów się. Wylewają na ciebie wiadro pomyj, atakują, układałbyś się z kimś takim?


@kleopatrixx: Czekaj, czy mówimy o partii, która od wielu lat inne partię nazywa "banda czworga", "świniami przy korycie" czy po prostu "złodziejami"?
  • Odpowiedz
@Lukardio: No i wyszło dość wesoło, że Konfederacja przeszła w 100% na model zbierania resztek po PiS.
Chcą najwyraźniej zająć miejsce "koalicjantów", czyli - niby inna partia, ale skierowana do tego samego elektoratu i robiąca to, co Kaczyński chce.

To nawet miło z ich strony, bo jeszcze miewałem jakieś słabe wątpliwości, czy dobrze robię, bo przecież bronią przedsiębiorców i są przeciwko podatkom, bla, bla, bla, no niby są, ale skoro
  • Odpowiedz
@Lukardio: nic nie rozumiesz lewagu. Konfederacja jest (jedyną!) partią konserwatywną, a jako partia konserwatywna zgodnie z programem sprzeciwia się dokonywaniu zmian w kierunku cywilizowanego państwa. Zmiana rządu nie może zatem wchodzić w grę!
  • Odpowiedz
@kleopatrixx: polskihonkerze co tam szczekasz? XD to, że Korwin takich szurów jak ty przyjął tylko po to żeby być u koryta to porażka człowieczeństwa i sukces lewactwa
  • Odpowiedz
Za to potrzeba nam 11 błaznów żyjących z subwencji, którzy nie mają nic przeciwko status quo i nie wyobrażają sobie podjęcia działania przeciwko Kaczyńskiemu?


@Arizona12: co za bzdura, projekty rzadowe sa za kazdym razem glosowane na nie, ale fikolek xD
  • Odpowiedz
@kleopatrixx: zastanawiałem się jak to możliwe, że pod twoimi wpisami nie ma racjonalnych argumentów przeciwko szurom. Okazuje się, że za pytanie czy przymus rodzenia uszkodzonych płodów trafiłem na czarną listę to ta wasza "wolność". Zatem powtórzę pytanie: To jest ta wasza "wolność"?

  • Odpowiedz