Wpis z mikrobloga

@jarek_bo_nie_zbychu: chciałbym po prostu pracować w środowisku esportu a nie wiem jakich ludzi tam potrzebują to nie wiem co chciałbym tam robić dlatego piszę tutaj bo chce dowiedzieć sie jakich ludzi tam potrzebują i będę mógł sobie wybrać kierunek studiów z tym związanym bo z tego co wiem to w polsce nie jeszcze kierunków stricte pod esport jak w usa
@mateo2111: 99% osób w esporcie nie ma na to żadnego papierka - chcesz być gosciem od newsów zacznij swój kanał na youtube i jak często będziesz wrzucał filmy to algorytm cię załapie
chcesz być komentatorem? castuj kwalifikacje do turniejów z udziałem polskich drużyn o egzotycznych godzinach - niektóre kończą się o 2-3 nad rano i będziesz mógł wpisać 'do esportowego CV" że komentowałeś jako jedyny to.
Chcesz być kimś kto zarządza
@mateo2111: zadne i wszystkie, gdyz glownie to znajomosci sa potrzebne, znasz ludzi, ktorzy siedza w esporcie na dobrych stolkach to tez bedziesz ;) jak wszedzie. Esport to nie tylko kilku komentatorow i gracze, a kilka poteznych korporacji, mozesz byc od spraw finansowych, klepaczem kodu, czy zasuwac np za kamera, byc odpowiedzialnym za np poprawny streaming itp. albo sprzatac podloge na eventach esportowych i wszysto co mirek wyzej napisal. Good luck.