Wpis z mikrobloga

Witam, większość z was zna mnie i mojego dziadka ze wspierania schronisk dla zwierząt w woj. Lubuskim i jego #rozdajo z zegarkiem. Dziadek od wielu lat odmawiał sobie żeby dawać innym, jego córka a moja ciotka od lat mu powtarza żeby dał sobie spokój bo z tego nic nie będzie miał oprócz problemów :-) Jak pewnie wielu z was wie (dziękuję osobom z Lubuskiego za osobiste zainteresowanie i kontakt z dziadkiem), dziadek przebywa w szpitalu w Zielonej Górze, jeszcze z problemami z oddychaniem i w dość nieciekawym stanie po covidzie.. Dziadek jeszcze przed chorobą obiecał żałożyć sobie tutaj konto bo był wniebowzięty gdy słyszał o waszym wsparciu, czekając na jego wyjście chciałbym ostatni raz prosić was o pomoc. Już wiem że dziadek nie poradzi sobie po wyjsciu z grzaniem węglem w swoim przedwojennym domku, on juz ledwo co chodzi.. Proszę o WykopEfekt! - niech się zdziwi po powrocie ze szpitala. Chciałbym żebyście pomogli mi zamontować mu kondensacyjny kocioł gazowy. A niech się ciotka zdziwi że dobro i wielkie serce wraca. Z tego co się dowiadywałem, na kupno i montaż nowego kotła gazowego brakuje nam około 4tys zł. Proszę o wykop efekt! Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/6r53k2
Obiecuje nagrać szok dziadka po powrocie ze szpitala, kocioł będzie z wielkim znaczkiem wykopu :)
Wołam ludzi z pierwszego wpisu. Przepraszam jeśli ktoś nie chciał być wołany.
Co do drugiej zbiórki na schronisko, jakoś w połowie marca będzie rozwiązanie, już większość osób otrzymała prezenty z rozdajo lub są w drodze :-)
#pomagajzwykopem #mikromodlitwa #wykopefekt #
CaRo_ - Witam, większość z was zna mnie i mojego dziadka ze wspierania schronisk dla ...

źródło: comment_16139014188NmOZMPRTCebHcHtGFzQbe.jpg

Pobierz
  • 174
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CaRo_: Kolego, jak to jest? Twój dziadek odmawia sobie, by dać innym, a Ty jesteś tego całkowitym przeciwieństwem. Nie wiem ile masz lat, ale przekroczyłeś granicę między zbiórką a wykorzystaniem pozytywnego wizerunku swojego dziadka.

Wygląda to jakbyś chciał wyremontować mieszkanie cudzym kosztem. Każdy wie ile kosztuje wymiana pieca, a może być też tak, że państwo Ci odda, a wykopki Ci sfinansują 80% zwrotu.

Myśl zanim wystosujesz taką prośbę.
  • Odpowiedz
@Aciapek: Kiedy ja nie plusowalem poza pierwszym wpisem odnosnie jakiejś licytacji zegarka żeby było na schronisko. A on wola mnie już do kolejnego wpisu xD
Z reszta nie tylko mnie to irytuje. Jak Mirek robi jakiś wpis i ludzie chcą być wołani to zazwyczaj robi albo jakiś wpis do plusowania z którego weźmie listę do wołania albo ma tag.
Zaraz znajde jakiś komentarz albo cokolwiek co zaplusowales i będę cię
  • Odpowiedz
@CaRo_: @marcin-bialas111111111111111: Jestem biedny w uj, sam pale w "kozie" dorzuciłem jakiś tam grosz, bede obserwował. Natomiast proszę Cie, wytłumacz jak twój dziadek zrezygnował z pamiątek wojennych? Bo sam jestem wnukiem Strzelca Podhalańskiego i mam jego galowy mundur( nie, nie wojenny bo takich nie ma prawa istnieć) i nigdy mi nie przyjdzie taka myśl by sprzedać za 10 baniek
  • Odpowiedz
@CaRo_: Jak się potrzebuje 4000 złotych to się na wakacje jedzie na ogórki do Niemiec i przywozi 2 razy tyle. Albo idzie do pracy i odkłada odmawiając sobie przyjemności i oszczędzając.

Ba, powiem więcej jak masz umowę o pracę i nie masz negatywnych wpisów w BIK, to bierzesz na 2 lata kredyt w banku (patrzyłem przed chwilą u siebie w Aliorze i rata wychodzi 187 złotych, całkowita kwota spłaty przez
  • Odpowiedz
@TomTamTu: Dziadek to pewnie o niczym nie wie o żadnym zegarku schronisku zrzutce. Nie mamy info o żadnym obdarowanym schronisku nic nie da się zweryfikować wał jak c--j. I szybki pomysł na zrzutkę na piec póki temat czy tam dziadek gorący. Dowodem na próbę wyłudzenia jest chociaż by to że typ nawet nie sprawdził nawet że nowy cel zbiórki jest refundowany. Trzeba uruchomić wykop csi
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: To nie możesz tego w cywilizowany sposób napisać jak teraz? Poprosiłbyś żeby zrobił komentarz do wołania i problem by się rozwiązał. A tak to klasyka widzę, Polak na każdego z ryjem musi wyskoczyć jak mu się coś nie spodobało. Nie fajnie.
  • Odpowiedz
@komentujacy000000: Bardzo cebularski i sam nigdy tego osobiście nie robiłem, bo nigdy w życiu mi kredyt nie był potrzebny (mam limit w koncie natomiast w ogóle go nie wykorzystuje). Natomiast rzuciłem to jako opcję że jakby strasznie nie chciał płacić kosztów kredytu to może tak zrobić.
  • Odpowiedz