Wpis z mikrobloga

Czasy związków na całe życie się SKOŃCZYŁY

Dzis młode kobiety nie chcą nic budować. Chca mieć wszystko na gotowe bez żadnej pracy. To zasługa netflixa, instagrama, tiktoka gdzie mówią że $tripper h0e lifestyle jest cool i że tak naprawdę nie muszą mieć żadnej ogłady bo i tak dobra materialne IM SIE NALEŻĄ
z przydziału.
Dlatego gdy coś się w związkach psuje i ich wygórowane potrzeby nie są zaspokajane bez żadnych wyrzutów szukają następnej gałęzi.

#przegryw #p0lka
  • 40
Przesada. Siedzę ze swoją od liceum i razem sobie skrobiemy rzepkę w tym życiu. Ważne żeby w miarę wcześnie określić swoje priorytety partnerce. W tym roku już 5 lat po ślubie i dalej jakoś nie mordujemy się nawzajem a sporo czasu w domu przekiszone bo zdalna robota. Chłopaki musicie zrozumieć, że tutaj nie płeć jest problemem a mentalność i charakter. Być może miejsce gdzie szukacie partnerki jest po prostu nędzne i pełne
@scotieb No co ty xD mordę mam jak po wyjściu z dwutysiacletniego snu i dalej niewyspany xD Jestem spory 111kg i mam z lekka trądzikowy ryj bo geny xD Nie wszystkie związki to takie błyszczące i perfekcik xD Po prostu akceptujemy siebie i gramy w jednej drużynie. #!$%@? nie wszyscy wysocy są piękni xD Mam #!$%@? poczucie humoru i tym zapunktowałem na starcie. Jakby to była kwestia mordy to bym raczej w
@scotieb: kobiety mają #!$%@? na związki bo mają je za darmo, nie muszą się starać więc związek sam w sobie nie jest niczym atrakcyjnym dla różowych. Kobietom nie zależy na zbudowaniu trwałego związku opartego na przyjaźni i miłości, różowym zależy na fakcie bycia z przystojnym facetem, to nie związek, to posiadanie chada, że on jest ich, że on chciał ją jest dla nich atrakcyjny.
@scotieb hmmmm. Ok. Przyznaję że nie byłem gotowy na taką interpretację. Czemu jesteś aż tak negatywnie nastawiony? Zachowując się w ten sposób? Przyjmując że nie ma miłości bo o niej nie napisano w pierwszej kolejności nie zmieni się nic. Moim zdaniem akceptacja i zrozumienie to podwaliny miłości a nie beta kontrakt. #!$%@? wspólne życie to współpraca. Bez miłości w ogóle by jej nie było bo po co. Naprawdę życzę Ci żebyś sam
@scotieb Zdefiniuj brzydkiego biednego człowieka. A różowe co są mniej piękne niż kanon to już dno? To też kobiety. Może trochę trzeba więcej pracy z nimi ale to też ludzie. Ze strachem, problemami i brakiem pewności siebie. Nie mówię żeby obniżać ekstremalnie standardy. Poszukaj gdzie indziej niż teraz szukasz. Może akurat tylko to trzeba zmienić. Wiem co masz na myśli z seksualizacją. Widzę to. Ale czy aby wszystkie takie są? Czy tylko
@Przemek-195cm 29 lat cofnięta szczeka, brak prawka, średnie wykształcenie 2k na koncie, bezrobotny.

Większość 30> teraz chce żyć netflixowym życiem bo widzą to naocznie u bogatszych koleżanek. Co do "środowisk" obracałem się w wielu (patogimnazjum, bananowe liceum) i wszędzie one mają takie same cele-czyli życie w luksusie nawet te niezbyt ładne maja tak wybite ego przez instsgramy i badoo ze glowa mala
@scotieb A gdzie to zwykłe szare otoczenie? Gimnazja i licea to zamknięte klity. Wiele rówieśniczek też może mieć takie problemy, tylko że ślepynąc od świateł perfekcyjnych ludzi nie dostrzegamy piękna tych zwykłych i niedoskonałych. Jest też wiele miejsc pracy, niewymagających wykształcenia. Sam w takim pracuję i nie narzekam. Na netfliksie #!$%@? chińskie bajki ku zgrozie moich starych paczajacych na polecane na wspólnym koncie.
Życie to nie zawsze pasmo alfa przygód i to