Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki, stało się, wygląda na to, że dopadlo i mnie (°° . Wczoraj wieczorem zaczęły się dreszcze i gorączka, noc ciężka bo czuje się jak po zderzeniu z tramwajem. Do tego zacząłem kasłać i czuje ten pqskudny ucisk w klatce piersiowej. Zaraz jadę na wymaz bo czekam na smsa ze skierowaniem.
Dajcie trochę słów wsparcia żeby jakos to przerwać i nie było gorzej. Odizolowałem się od żony i dziecka i mam nadzieję, że im nic nie będzie ()

#covid19 #koronawirus
  • 15
@losowy_fajny_login: Obserwuj siebie, ale też za bardzo się nie przejmuj. W sumie to ja gorzej się czułem, zanim zauważyłem, że nie mam węchu. Najpierw miałem jedną noc z ostrą sraczką, potem noc podczas której było mi ciągle zimno i budziłem się co godzinę, a potem miałem sobotę i niedzielę podczas których byłem bardzo senny i w momencie pobudki z różnych drzemek miałem migotanie serca. Dopiero we wtorek rano z domownikami zauważyliśmy,
@wstreczyciel u mnie póki co bez zmian, są momenty w miarę znośne poza bólem mięśni i mocnym osłabieniem, a także przejściowe konkretne nasilenie kaszlu i ucisku w klacie. Mam nadzieje, ze to juz jest max i gorzej nie będzie ()
Jeśli chodzi o inne schorzenia to raczej nie mam, poza tym ze zasiedziałem się przez pandemię i od wakacji poza spacerami po ok 20 - 30 km tygodniowo