Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 371
Naprawdę, ludziska z deprecha, polecam iść do specjalisty z tym gownem. Leczę się od listopada w sumie, tylko farmakoterapia, słabe leki, ale widzę po tym czasie jak odżyłem, więcej się uśmiecham, potrafię wyjść z lozka bez problemu, potrafię wyjść do ludzi czasem, spotkać się z kimś. Fakt są jakieś gorsze dni, ale ich jest zdecywanie mniej niż np miesiąc czy 2 miesiące temu.
Jest dobrze ()
  • 58
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stojam_obok: @fcpierniczek: @MarynowanyMarynarz escitil 10mg
@Fermiol: nie wiem co będzie, narazie o tym nie myślę, znajomy mówił, że tutaj pomoże psycholog, który pomoże utrzymać wybrana ścieżkę (tzn nie żebym nie wrócił do starych nawyków)
@sadcat: długo się leczyłaś?
@Tetsuya: nic nie skoczyła niestety, ale tutaj mam po prostu mega przyspieszony metabolizm, muszę do dietetyka iść, potem zobaczymy jak będzie
@Rad-X: nie lubię biegać
@Revisione: sugerowałem to każdemu psychiatrze ale każdy to odrzucał. Mam dodatkowo niedoczynność tarczycy (leczona, hormony niby na stabilnym poziomie) i torbiel pajęczynówki (tylko neurochirurg zwrócił uwagę na to, że może powodować stany depresyjne). U mnie lepszy czas to zwykły dzień dla zdrowego człowieka, wtedy kiedy dam radę wstać z łóżka, jestem w miarę wyspany, uda mi się zrobić nawet obiad. Raczej pod manię nie podchodzi. Nie jest łatwo żyć z tym
@bylemtam: było inaczej, ale czy można to nazwać poprawą? Nie wiem. 'Szczęście' spowodowane lekami wydawało mi się strasznie sztuczne, ale najgorsze mimo wszystko było rzucenie ich z dnia na dzień, nie polecam nikomu, czułam się jak gówno przez ponad 2 tygodnie, lepiej zmniejszać stopniowo dawkę.
@trapped: Ja miałem to szczęście, że od razu dobrze z lekami trafiłem (ale ma pani doktor mega ogarnięta osoba, więc rizpekt dla niej, że dobrze dobrała) - seronil 40mg dziennie. A co do skutków ubocznych - poza poceniem się w nocy jak świnia innych nie mam :)
Po dwóch miechach naprawdę czuję poprawe, brak ataków paniki, mniejszy stres, wieksza chęć do życia i robienia rzeczy ^^
Został brak libido i problem z wytryskiem (mogę dłużej) oraz lekka choroba lokomocyjna jako kierowca auta (nigdy tak nie miałem).


@dildo-vaggins: Jeśli Ci to bardzo przeszkadza to spróbuj z Brintellix, on działa na nieco innej zasadzie i nie wpływa na strefę intymną