Wpis z mikrobloga

jakie polecacie fajne, już trochę stare, kanciaste auta? takie w których po zrobieniu polerki lakieru, wymianie felg na jakies ciekawe mozna wyjechać na ulice i sie wozic. cena do 12k
#samochody
  • 16
cena do 12k


@ImeNs: za 12k, dolarów, w południowych stanach idzie coś kupić arcy-fajnego

W Polsce 12k (złotych) to budżet na starego merca C klasy, kwestia czy to dla ciebie ciekawe
@ImeNs: jak chcesz to sobie wypolerować, dłubać, dać fajne koło, jeździć weekendami i na wakacje ze znajomymi to super pomysł

Jak chcesz tym jeździć codziennie do pracy, tłuc się w korkach, modlić żeby żadna uszczelka, przewód, albo jakikolwiek inny 30 letni wężyk bez zapowiedzi nie strzelił - to nie, nie polecam. Śmigałem "klasykiem" z '91 (i to ładnych parę lat temu) i na daily nigdy więcej. Za dużo problemów, za duża
@Atreyu: auto na codzień mam. nawet dwa. ale jedno z nich to vectra, którą nienawidzę jeździć i używam jak główne jest w naprawie. dlatego pomyslałem ze w takim przypadku mogę się pozbyć opla i kupic cos co będzie mi sprawiało przyjemność z jazdy i patrzenia na nie. czyli takie auta do awaryjnego dojechania do pracy i przejażdżek weekendowych
@ImeNs: to śmiało bierz

Oczywiście o ile przyjemność z jazdy rozpatrujesz jako przyjemność ze śmigania czymś niecodziennym

Bo takiej przyjemności z jazdy-jazdy jak chodzi o bezpośredni układ kierowniczy czy zamiatanie dupą, to kierunek #gruzja i e36
@Atreyu: zdecydowanie wole cos jak to nazwałeś niecodziennego. plus im bardziej kanciaste tym lepiej. jak dla mnie auta z tamtych lat maja "dusze". a bmw to nie moja bajka. chociaz e38 zawsze bedzie w moim sercu.