Wpis z mikrobloga

Czy u was też się zbiera nienawiść do rodziców bo przecież mogli wychować wygrywa a nie przegrywa? Na przykład dlaczego nie zachęcali do jedzenia dużej ilości białka i wapnia żeby być wysokim i dużo białka na noc żeby rosnąć tak jak ja teraz robię żeby rosły mięśnie. Albo dlaczego nie proponowali że mnie będą odbierać z imprez żebym miał znajomych. Albo nie mówili jak układać włosy i że trzeba myć twarz żeby nie być czarnym. Albo dlaczego nie wysyłali mnie na obóz przetrwania albo nie zamykali w piwnicy kiedy byłem łajzą żebym miał motywację żeby się zmienić. Albo nie narzucili mi z góry kierunku studiów po którym jest godna praca tylko samemu mi kazali wybierać ale co to absurd samemu decydować za młodu kiedy się jest idiotą.
#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #blackpill
  • 34
  • Odpowiedz
@Azja_Tuhajbej: Jeszcze dobre było jak w tym wywiadzie psycholoszka mówiła, ze wyjście z takiego klasycznego przegrywu czyli kiepsko wygląd, #!$%@? starzy i gnębienie w szkole jest bardzo bardzo trudne (czyli w ładnych słowach powiedziała, ze z przegrywu się nie wychodzi)
  • Odpowiedz
kiedy to bylo? I ile razy ci dali?


@Azja_Tuhajbej: Dawno. Prawie dekadę temu. Ile razy? Za mało na #chadowezycie. Jednak z drugiej strony cenię sobie jakość a nie ilość, a z moim ryjem mogłem pomarzyć o możliwości przebieraniu w partnerkach, więc bardziej to było korzystanie z okazji.
  • Odpowiedz
skoro bylo tego tak sporo to nie mogles spasc obecnie tak nisko.


@Azja_Tuhajbej: Nie było tego sporo. Nie powiedziałbym nawet, że zbliżyłem się do możliwości znajomych mi Chadów czy żeby zadowolić moje wymagania. Ja mając teraz lepsze zarobki, lepszy ciuchy i lepszy wygląd mam prawie zerowe powodzenie niż kiedy wyglądałem gorzej i miałem mniej kasy. Paradoks co nie? I to nie tylko ja tak mam. Hipergamia jest faktem, a wzrost wymagań kobiet jest wykładniczy. Nawet na wypoku czasami pojawiają się wpisy mirków, którzy po zakończeniu dłuższych związków są w szoku gdy widzą jak wygląda obecny rynek matrymonialny.

Ile trwal twoj najdluzszy
  • Odpowiedz
Albo nie mówili jak układać włosy i że trzeba myć twarz żeby nie być czarnym


@Bezi1538:

Jeśli nie zadbali o podstawy Twojej higieny osobistej to o pozostałych aspektach albo nie mieli pojęcia albo mieli Cię totalnie w dupie. A jak wygląda kwestia ich ogarnięcia życiowego?
  • Odpowiedz
@Jin: W dupie mnie mieli. Spotykają się tylko z czasami z rodziną. Nie umieją niczego dobrze zrobić, wszystkiego się boją i wierzą w Boga. Są nauczycielami więc przegrywy.
  • Odpowiedz