Wpis z mikrobloga

#valheim

Ale się wkopałem.
Zwiedzając morze trafiłem na wyspę z bagnami. Pomyślałem, że zacumuje na brzegu zbuduje portal (bo mialem przy sobie skadniki) i popyne dalej. To był byl bląd zginąłem.
Podejście do misji ratunkowej mojego ciala, wziąłem podstawowa ekwipunek, zbudował tratwe dopłynąłem na miejsce i zginąłem xD I jeszcze mi stwory statek rozwaliły. Musze się chyba pogodzić ze strata...Mehhh tyle brązu zmarnowane. Miałem brązowy pancerz, kilof, maczugę. Masakraaa.

Zasięg rysowania powinien się zwiększyć, bo z daleka tych stworów nie widzialem, inaczej bym nie podpływał.
  • 14
po prostu nie było dobrej widoczności przez mgłe, klimatycznie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@F4eddy: Nie lubię tak tracić postępu. Az mi się grać odechcialo :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Variv: ta wyspa to 100% bagna? Jak nie to wyląduj na łąkach obok i po fanty leć z buta, sam tak robiłem tylko na innym biomie niż bagna, nie będę spojlował ale jak trafisz tam pierwszy raz to będziesz wiedział ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Android
  • 0
@Variv: ta wyspa to 100% bagna? Jak nie to wyląduj na łąkach obok i po fanty leć z buta, sam tak robiłem tylko na innym biomie niż bagna, nie będę spojlował ale jak trafisz tam pierwszy raz to będziesz wiedział ( ͡º ͜ʖ͡º)


@kos_ Bagna na 100%
via Android
  • 0
@Variv: źle sformułowałem pytanie, chodziło mi o to czy bagna to jedyny biom na tej wyspie.


@kos_ Nie wiem. Bo nie zwiedziłem wyspy. Dopłynąłem tylko do brzegu i tam zginąłem. Wwalilem się prosto w potworki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Variv: wolałbym zrobić nową łódkę i próbować odzyskać poprzez lądowanie na tej samej wyspie w bezpiecznym biomie, niż cały ekwipunek robić od początku.