Wpis z mikrobloga

[Jestem w młodzieżówce partii KORWiN okręgu Warszawa]

Ponieważ wybrałam się na krótki urlop na Podlasie napisałam przedwczoraj do prezesa MdW Białystok z zapytaniem czy jest na wczoraj zorganizowana jakaś zbiórka podpisów. Powiedział, że tak i że zaraz napisze do mnie kuc. Kuc napisał, umówiliśmy się na zbiórkę o 12 w jakiejś galerii. Przychodzimy i jeszcze nikogo nie było praktycznie więc poszliśmy do biura sprywatyzować kawę. Minął jakiś czas i wracamy do tej
niestety po raz kolejny potwierdza się moja teoria: lewica jest znacznie mniej tolerancyjna dla prawicy, niż odwrotnie.


@NijuGMD: Faktycznie, to lewica chodzi z hasłami "a na drzewach zamiast liści będą wisieć korwiniści" przy czym wszystko na prawo od Zandberga to korwinizm
@seicel: @Flypho:
znalazłam! ale to było o wyborcach PiS vs opozycja, nie prawica vs lewica

Badali tam na ile wyborcy PiS a na ile wyborcy opozycji odczłowieczają przeciwnika. No bo odczłowieczanie jest zabiegiem, który usprawiedliwia popełnianie zbrodni wobec ofiary, zmniejsza poczucie winy itd. I inspiraowane było śmiercią Adamowicza. Więc pewnie teza była, że to pisowcy bardziej odczłowieczają. A tu niespodzianka.

Wyszło w nim, że zwolennicy PiS dehumanizują* wyborców opozycji na
p.....z - @seicel: @Flypho: 
znalazłam! ale to było o wyborcach PiS vs opozycja, nie...

źródło: comment_1613850135OrGcbqZ9n4tVJoddCmo4d1.jpg

Pobierz