Wpis z mikrobloga

@pyczasty:
aż wstyd słuchać jak patostreamer "Mexicano" żyje i się prowadzi i jaki jest obłudny, nastawiony tylko na łatwy zarobek kosztem naiwności swoich odbiorców. Dobrze, że funkcjonuje ten kanał, dzięki czemu wiele osób dowie się prawdy i być może wiele młodych osób uda się uchronić od zgubnego wpływu tego człowieka i jego fałszywych nauk podszytych aktywnym nałogiem alkoholowym który jest przyczyną ludzkich tragedii. Wspaniała robota.
@aa-aa: mnie to bardziej bawia osoby spinajace dupe ze mexicano sobie zarabia jakies tam pieniadze xD. Nie ma co go teraz ogladac, bo jednak nie te czasy co porany zubr o 5 rano, ale nie rozumiem was ze tak spinacie dupe o takie rzeczy ze zdal prawo jazdy albo jak kiedys kupil sobie skuter xD
@pyczasty: Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi menelowi? Bo oglądałem to i nie mogę tego pojąć:

Ja rozumiem to tak: Paweł obiecał mu, że sprowadzi Knura i Jajura i że Menel się z nimi spotka, po czym go wszyscy wystawili (Menel pół dnia jeździł Skodą po Suwałkach) po czym Menel nagrał filmik że on ma ich w dupie i że to Konon ma się prosić na audiencje u niego?
@pyczasty: Jeżeli menel miałby spotkać się z Barnejem to prawdopodobniej najpierw dogadywałby się z rozpruflakiem i wspólnie z nim podjechał. Widocznie się nie dogadali o ile w ogóle taka rozmowa była