Wpis z mikrobloga

Coraz mniej zaczyna mnie to Uniwersum śmieszyć. Dzisiejsza jazda pokazała jedynie, że ci osobnicy nadają się jedynie do zamknięcia. To już nie jest śmieszne, to straszne, żałosne i depresyjne. Knur dorosły facet wali w nachy w samochodze przy Pawle nic z tego sobie nie robiąc. Facet nadaje się do DPSu, albo innego zamkniętego ośrodka z dala od kamer, telefonów i donosów.
Szczur to skończony alkoholik i narkoman, który powinien przymusowo udać się na terapię zamkniętą, również bez kamer, youtuba, lasu, nitro i olkoholu.
Oglądając tych ludzi uczestniczymy w nieludzkiej formie rozrywki niszcząc w sobie wyższe wartości.
Dziw mnie bierze, że ktoś tam potrafi przyjść i siedzieć z nimi w pokoju gdzie zapach potu, gówna, rozpuszczalnika i skarpetek musi ścinać z nóg.
Instytucje białostockie są warte tyle samo co Szkolniacy. 3 zł i do hoboka!
Ta rozrywka jest poniżej jakiejkolwiek krytyki, wyzbywa człowieczeństwa i godności!

Następny post jak mi się będzie chciało poświęcę innemu człowiekowi bez wartości czyli Jarkowi A. bo Rodo.
#kononowicz
  • 17
Coraz mniej zaczyna mnie to Uniwersum śmieszyć. Dzisiejsza jazda pokazała jedynie, że ci osobnicy nadają się jedynie do zamknięcia. To już nie jest śmieszne, to straszne, żałosne i depresyjne. Knur dorosły facet wali w nachy w samochodze przy Pawle nic z tego sobie nie robiąc. Facet nadaje się do DPSu, albo innego zamkniętego ośrodka z dala od kamer, telefonów i donosów.

Szczur to skończony alkoholik i narkoman, który powinien przymusowo udać się
Zastanawiam się ostatnio, że może warto przestawić kontent Szkolnej na próbę pomocy tym ludziom? Jako pomoc rozumiem działanie zmierzające do: niedzwonienia do nich, nie wysyłania donejtów z łatwą kasą. Ktoś mówił, że dobra Szkolna to biedna Szkolna.

Natomiast zła, patologiczna, urągająca człowieczeństwu Szkolna to bogata Szkolna.
@bbbbbbbb: Ale oni nie chcą pomocy. Pinokio twierdzi,że nie jest narkomanem i alkoholikiem,że ludzie go uwielbiają i szanują. W swoim mniemaniu,on jest lepszy od innych. Nikt go nie zmusi żeby poszedł na długi odwyk,a tylko jedynie to może coś by dało w jego sytuacji.
@bbbbbbbb: Ja oglądam dla tego, żeby zobaczyć co się stanie jak biedzie umysłowej da się pieniądze za nic. Dupa gnije, o 100zł dla pielęgniarki jest walka, ale papieroski, schabowy i podwójny bigos taxi przywozi ¯\_(ツ)_/¯ To jest mega obrazujące co się będzie działo, jak będzie dochód podstawowy,a inflacja nie #!$%@? w kosmos.
@bbbbbbbb: nigdy pomocy tym ludziom. Jest masa osób wymagających pomocy, a skończona ilość zasobów takich jak pieniądze, czas, zainteresowanie. Ja oglądam, choć może lepiej powiedzieć śledzę, żeby zobaczyć ostateczny upadek tych degeneratów, bo to paskudne kreatury, które na swój los zasługują.
@bbbbbbbb: biedna Szkolna to knur płaczący w każdym filmiku o pieniądze na węgiel.
Nie wrócą czasy kiedy Konon robił recenzje śledzi w oleju do których kroił cebulkę. Pamiętam jak dzisiaj gdy to oglądałem te recenzje, gdy miał też podbite oko i było mi go żal. Ale zastanawiałem się dlaczego to ma tak mało wyświetleń, nikt się nie interesował tym i myślałem, że to ma taki potencjał do dużej oglądalności.
Niestety pieniądze