Wpis z mikrobloga

Jakie macie doswiadczenia badz opinie na temat silnika Mercedesa, 300e? Tego ktory ma 211km benzyny + 150 pare km elektryka. A miescilby sie on w budzie GLC Cupe, czyli 2 tony masy. Wiem ze przyspiesza extra ale jak ze spalaniem? I jak sie trzyma na zakretach taki klocek. Sam GLC jest ok, 1700kg i z autopsji wiem ze auto swietne. #samochody #motoryzacja #mercedes
  • 10
@devandal: Hybryda będzie miala na pewno airmatic, więc prowadzić będzie się spoko. Spalanie też przyjemne, około 6-7l w cyklu mieszanym, na autostradzie przy 140km/h fizyki juz nie oszukasz i wpadnie 13-14l. Niskie spalanie będziesz miał oczywiście jedynie przez pierwsze lata i pod warunkiem, że masz gdzie codziennie ładować.
Baterie to jednak gówno i odradzam w ogole kupowanie hybryd od merca, gwarancja nie obejmuje pojemności (jedynie awarie) a po kilku latach, w
@Stashqo: Akurat bedzie garazowany i ladowany w garazu wiec tutaj miasto i wies (gdzie mieszkam) bedzie obrabiac na bateryjce.
@Karolek1976: Tez mam glc i zaczynam rozmyslac juz na nowym bo juz ma 4 lata. Mam teraz suv ale mysle nad cupe bo po co zmieniac na suv znowu, ale jeszcze patrze nad gle off roader, podobna cena co glc cupe 300e.
@Karolek1976: Wiesz co swiatla i to tylne to za malo zeby nie kupic auta ( ͡° ͜ʖ ͡°) za ta hrybda przemawia spalanie i jazda za darmo, moj obecny pochlania srednio 12-13 litro (ciezka noge mam) a tamten bedzie darmowy w najblizszej okolicy zwlaszcza ze mam panele wiec prad for free.
@Karolek1976: No ale liczylem na opinie jakiego wlasciciela a nie posiadaczy glc :P bo to ze Zachar poleca to nie przemawia do mnie w 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°) na samo glc namawiac mnie nie trzeba ;)