Wpis z mikrobloga

Do wygrania VivoKey Spark 2, oczywiście fabrycznie, hermetycznie i sterylnie zapakowany

https://www.vivokey.com/spark-info

Niestety kompatybilny tylko z #android na tę chwilę więc mi się nie przyda. Wysyłka paczkomatem. Poczuj się jak zglitchowany NPC w #cyberpunk2077 i daj się zacipować lewakom

Wśród plusujących wylosuję #mirkorandom dzisiaj po 21:37

#rozdajo #biohacking
d.....e - Do wygrania VivoKey Spark 2, oczywiście fabrycznie, hermetycznie i sterylni...

źródło: comment_1613732073INDbZfAXRp8inQkqcaFosN.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@NaopaK: u chirurga najlepiej ¯\_(ツ)_/¯

aczkolwiek jak zrobisz to prawidłowo, w sterylnych warunkach to nic sie nie powinno stać. No i pewnie warto przetestować przed wsadzeniem
  • Odpowiedz
Ała #!$%@? rzeczywiście. Udało mi się za trzecim podejściem dopiero, samemu sobie dosyć trudno, trudno przełamać barierę psychiczną. Wołam tych co do tej pory plusowali, żeby się dobrze namyślili xD

Całość tak się wsadza i w takiej gotowej do użycia strzykawce przychodzi.

@Radwiat, @godwin91ek, @19michael86, @kecyc, @konrad-jakubowski, @Nostralamus, @Tubylec14, @Donszyman, @Ducky, @Hun_cwot,
d.....e - Ała #!$%@? rzeczywiście. Udało mi się za trzecim podejściem dopiero, samemu...

źródło: comment_1613739350WLZaIF9KOcndaso3krYNYy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@diogene Gdyby dawał to możliwość np. płacenia kartą ale pod odblokowaniu płatności w aplikacji (kwestia bezpieczeństwa) byłoby dość fajnym bajerem, do samych drzwi raczej mało funkcjonalne.
  • Odpowiedz
@diogene: kurde, chyba najlepsze rozdajo jakie kiedykolwiek widziałem. Chcę sobie wszczepić jakiegoś NFCka, ale bardziej dla funu, bo póki co zastosowań u siebie żadnych nie widzę xD xSIID LED wygląda fajnie, bo świeci pod skórą xDD
  • Odpowiedz
@diogene niby jestem informatykiem (technikum), to pracuje w serwisie więc dobry w programowaniu nie byłem. Ale i tak bym spróbował, wtedy będę się tytułował biohakerem ( ͡º ͜ʖ͡º). Bardzo ciekawi mnie też czy mógłbym napisać coś na domowym komputerze a później odtworzyć to dłonią na innym ( ͡ ͜ʖ ͡).
  • Odpowiedz
@Radewiat: tam jest około 900 bajtów pamięci które możesz dowolnie zapisać. Oczywiście żeby to jakoś sensownie "odtworzyć" musiałbyś po drugiej stronie też mieć czytnik rfid i bezpośrednio wykonasz kod tam zapisany, jakimś swoim programem

Tu parę rzeczy jakie można zrobić w 1kb ;) https://hackaday.io/submissions/the-1kb-challenge/list

realistycznie tetrisa czy snake pewnie by się dało napisać i zmieścić w 1kb, tylko musiałbyś mieć jakiś sposób by go odpalić
  • Odpowiedz
@Radewiat: o kurde, wiem! Gra w javascript, która będzie absolutnie przenośna i odpali się zarówno na komputerze jak i na telefonie. Prosisz znajomego by stuknął telefonem i odpali się gra w przeglądarce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tych czipach można
  • Odpowiedz