Wpis z mikrobloga

Do wygrania VivoKey Spark 2, oczywiście fabrycznie, hermetycznie i sterylnie zapakowany

https://www.vivokey.com/spark-info

Niestety kompatybilny tylko z #android na tę chwilę więc mi się nie przyda. Wysyłka paczkomatem. Poczuj się jak zglitchowany NPC w #cyberpunk2077 i daj się zacipować lewakom

Wśród plusujących wylosuję #mirkorandom dzisiaj po 21:37

#rozdajo #biohacking
d.....e - Do wygrania VivoKey Spark 2, oczywiście fabrycznie, hermetycznie i sterylni...

źródło: comment_1613732073INDbZfAXRp8inQkqcaFosN.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@diogene: byku ja to wsadzam na sto procent, tylko będę musiał zamówić jakiś żel z lidokainą, coś w stylu pain management kitu z dangerous things. Anyway, post czy komentarz?
  • Odpowiedz
@dprtd: komentarz tutaj, sorry :)

jakby co to w aptece dostaniesz plastry emla czy jakoś tak, z lidokainą i prilokainą, bez recepty. 2szt ok 40zł. Ale szczerze to nie wiem czy cokolwiek dały
  • Odpowiedz
@godwin91ek: noo i mamy wygranego . Ale dobra, moja żona się wystraszyła tej igły i jednak nie chce być zacipowana więc jako nagrodę pocieszenia mogę oddać xM1 dla @dprtd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

poproszę na priv numery telefonów dla inpostu, ew. sami możecie wykupić etykietę i mi wysłać gotowego PDFa
  • Odpowiedz
@diogene No gdybym mógł płacić ręką w sklepach to bym nie odmówił. Mój sąsiad jest ratownikiem medycznym więc za flaszkę by mnie zaczipował ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz