Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#poznan #mieszkanie
Cześć, zacząłem szukać mieszkania bo za tydzień zaczynam pracę w komornikach. Myślałem żeby coś ogarnąć na przedmieściach w jakimś Luboniu czy coś ale na otodom widzę aby wszystko z Poznania nie ma wgl przedmieści.
Myślałem że gdzieś na Luboniu będzie taniej czy coś a tam nie ma wcale ofert albo źle szukam xd
  • 7
@andrzejlog: ale czego szukasz konkretnie? poza tym jak pracujesz w komornikach to może jednak coś w komornikach? Albo dalej trochę (w okolicach S5/S11) jeżeli jesteś skomunikowany.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kszaku: nie wiem sam chciałbym kawalerkę/studio na przedmieściach ale ceny dowalone albo stan tragiczny. Najgorzej że nie wiem ile zostanę tam. Jak znajdę dziewczynę w poz to pewnie tam zostanę bo nie chce wracać na to zadupie ale po jakimś czasie mam mieć homeoffice po 3 miesiącach czy coś
@andrzejlog: Poszukaj może w Poznaniu w okolicach Głogowskiej lub na oś. Kopernika. Myślę, że spoko jest dojazd do Komornik i powinieneś w ok. 20minut się przebić ;)
A cenowo miedzy Poznaniem a przedmieściami praktycznie nie ma, czasem nawet taniej znajdziesz w Poznaniu, bo jest większa konkurencja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dzangen: no właśnie widzę że najtaniej blisko starego rynku q tak to nie ma nic różnicy między takim luboniem a pozkiem. Już znalazłem coś w miarę taniego i niedaleko mam nadzieję że ogarnę. Mam plan jeszcze inny bo mam mało oszczędności żeby wynająć tani pokój do pierwszej pensji i szukać czegoś do siebie