Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@SynGromu Być może zainteresuje Was znalezisko

(Tu był meme z serialu Chernobyl)
@k1fl0w: @Neubert: @gromota: tak się zastanawiam jak to jest że jesteście wręcz dumni z możliwości używania tych list do manipulacji a z perspektywy wyglądacie jak kółeczko wzajemnego lizania się po mosznach które bez manipulacji nie miałoby prawa istnieć? Napiszcie proszę jak to jest mieć gumowy kręgosłup moralny? Zawsze chciałem to wiedzieć a teraz mam okazję Was zapytać - obyście byli równie chętni odpowiedzieć.

Inb4 seksualne fantazje prawakoidalne czy inne próby ośmieszania/wyśmiewania ciężkich pytań - te próby już nudne są i w sumie nie4 działają a jedynie utwierdzają w powyższym przekonaniu.
Inb4 to nie manipulacje bo wykop pozwala xD
Inb4 ad personam.
Inb4 zanim zgłosicie za atak do funfli w moderacji udzielacie odpowiedzi bo tak wypada, jesteście już dużymi chłopczykami, w tej kwestii możecie mi zaufać.

Konkrety.

CC: @SynGromu @L3stko @mrbarry @DurzyPszypau @plackojad
#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TenTypZez: Dyskretnie i z szacunkiem za napracowanko pokazałem ci, że już w pierwszym punkcie manipulujesz bo znalezisko o teoriach spiskowych traktujesz jako prawicowe mimo, że neubert też takowe wrzucił ale sprytnie je pominąłeś więc czemu mam się rozwodzić nad kolejnymi punktami?

Dyskretnie tez spytałem żebyś moze wskazał mi znaleziska jakiegoś prawaka na głównej (ja wskazałem ci kilku lewaków) i to też przemilczałeś a teraz każesz mi robić rachunek sumienia? Typie
  • Odpowiedz
@Neubert: i do tego prawacki xd, nie my nie o tym ale skoro juz jesteś to może wytłumaczysz bez fikołka jak koroluk zrobił 5 tysięcy plusów? Dobry kontent czy boty?
  • Odpowiedz
@VrubeL: Gdzie wrzucił? I co mnie obchodzi kto wrzuca, liczy się jakie są to treści i jakie emocje u kogo wywołują. Teorie spiskowe to akurat w zdecydowanej większości tu na wykopie radosna twórczość prawicy.

Dyskretnie tez spytałem żebyś moze wskazał mi znaleziska jakiegoś prawaka na głównej (ja wskazałem ci kilku lewaków) i to też przemilczałeś a teraz każesz mi robić rachunek sumienia? Typie co jest z tobą nie tak?


No
  • Odpowiedz
No to ci napisałem 14 punktów całych


@TenTypZez: 8 o covidowych spiskach jak już ustaliliśmy nie są typowo prawackie bo lewary też takowe wrzucają. Fajne fikołki robisz też ze znaleziskami których biedactwo nie wiesz jak zakfalifikować, oczernianie policji (pamietam jak dziś jak lewary szczytowały po akcji widelec czy jakimkolwiek wpisem szkalującym policję z mikrohooligans? Co się stało, że się zesrało? no i ten tytuł polsat podlizuje się pisowi xd pewnie
  • Odpowiedz
8 o covidowych spiskach jak już ustaliliśmy nie są typowo prawackie bo lewary też takowe wrzucają.


@VrubeL: ALe tu nie wrzuciły. Z resztą zajrzyj w komentarze. A to, że bardziej zauważasz neurope, to nic dziwnego, skoro reagujesz agresywnie na widok czegokolwiek, co nie jest konfederacją xd
  • Odpowiedz
ten sam zakonserwowany pogląd na świat z gwoździem w głowie


@TenTypZez: jednak to naprawdziwszy wróżbita maciej, miło było pana poznać oglądam na polsacie xd

Zabawny jesteś ale już wystarczy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@login-jest-zajety: To jeśli wejdę na znalezisko, bo ktoś mnie do niego zawołał, to mam gumowy kręgosłup moralny?

Nie, zawołanie do znaleziska nie jest zobowiązaniem do wykopania. Sam wykopuje tylko to, co faktycznie uważam za warte polecenia i patrz, jakoś nikt mnie nie wycina z listy. Serio, tak bardzo nie chcesz przyznać, że po prostu tyle ludzi popiera takie poglądy, w przeciwieństwie do twoich, i stąd ta projekcja?

@TenTypZez:
  • Odpowiedz