Wpis z mikrobloga

@GoplanaLodz: w kolejności od najlepszego modelu to
barf surowy, barf gotowany, mokre, sucha
Generalnie mówi się że najsłabsza mokra (mówię tu o puszkach niezawierających wypełniaczy typu 4% mięsa, wymiona i ryż) zawsze jest lepsza od najlepszej suchej, chociaż tanie mokre są wysokopodrobowe, co u wielu psów powoduje rozwolnienie.
Popatrz sobie na skład np applaws, simpsons 80/20, akela, orijen, carnilove fresh, eden, iberico greens i porównaj z dowolnym, albo najdroższym royalem albo
@matra szukałam BC, ale nie do znalezienia z normalnej hodowli i w cenie poniżej 7K, plus jakoś z Podkarpacia muszę dojechać itp. Munsterlandera udało mi się znaleźć od sprawdzonej hodowli i udało się nam dogadać z paszportem itp. A pies też aktywny i gotowy na sport. Dla szczeniaczka też lepiej mokrą? Nie będzie to za dużo jedzenia względem kalorii? Swojemu seniorowi daję Mac's, po wczesniejszej animondzie która każdy polecał,ale jest moim zdaniem
ale nie do znalezienia z normalnej hodowli i w cenie poniżej 7K


@GoplanaLodz: to pocieszające że dobry hodowca się ceni, z drugiej strony fajny ten wysyp kundli BC i kupujących te kundle, byle mieć 'wymarzoną' rasę, #!$%@? z pochodzeniem ;_;

animonda jest słabą karną

Możesz wymienić jakiś produkt?


@GoplanaLodz: ale co, mokrą? im mniejsza wilgotność, tym większa kaloryczność na puszkę.
cytuję"Dobrą mokrą ma pokusa, wiejska zagroda, meatlove (ale nie wszystkie!),
@matra dzięki za obszerne info. Podskoczę do sklepu i popatrzę co mają i w jakich stosunkach wilgotności.

Nie chcę wspierać pseudo, więc trzeba było zmienić target. Plus społeczność BC to niezły rak. Nie widziałam innych tak wypełnionych pychą i pogardą właścicieli czworonogów jak na tych grupach. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie widziałam innych tak wypełnionych pychą i pogardą właścicieli czworonogów jak na tych grupach. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@GoplanaLodz: nie jestem na żadnej, bo to nie moja bajka, ale z pewnych przyczyn kompletnie mnie to nie dziwi. Cholernie specyficznym towarzystwem są też grupy ON i labradorów.
No takie trzy cholernie popularne rasy. Podejrzewam że można spokojnie do puli dziwnych grup dorzucić małe rasy ozdobne ( ͡º