Wpis z mikrobloga

Najbardziej zasłużony publiczny człowiek po 1989 roku.
Od ponad 30 lat konsekwentnie prostuje umysły młodego pokolenia, które nie wyrobiło sobie odpowiedniej dozy krytycyzmu, robi to swoimi szlachetnymi ideami z zakresu ekonomii, historii, socjologii, polityki czy klimatologii.
Szanujesz = plusujesz

#konfederacja #korwin #bekazlewactwa #pdk #polityka
kingwing1 - Najbardziej zasłużony publiczny człowiek po 1989 roku.
Od ponad 30 lat k...

źródło: comment_1613683187ezCakAqjympcCXysKoKG9Y.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zero_dwa: Papież to też był wielki człowiek a jednak po śmierci jest szkalowany.

Wątpię że coś nagle się zmieni w postrzeganiu świata przez lewicę ale wątpię aby go po śmierci szkalowano, jednak ogrom osób czuje do niego sentyment
  • Odpowiedz
a on jest takim fantastycznym politykiem


@TenTypZez: gdzie coś takiego napisałem? Korwin jest za uczciwy na bycie politykiem idealnym

a nie 4,76%?


@TenTypZez: wmawiaj sobie dalej, aktualne poparcie konfederacji wynosi ~8% i rośnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kingwing1: Sugerowanie że przekroczenie progu przez Korwina jest spowodowane wzrostem poparcia dla idei wolnościowych, a nie sebków wyklętych skuszonych prostackimi hasłami antyislamskimi, antylgbt, antylewicowymi i antyunijnymi.
  • Odpowiedz
@TenTypZez: panie kolego, proszę mnie nie posądzać o bycie demokratą, większość mnie nie interesuje dlatego cieszy mnie że pan Janusz nie poddaje się woli tłumu, do wprowadzenia monarchii wystarczy parę procent ludzi
  • Odpowiedz
@kingwing1: To nie uważasz, że państwo ma służyć dobru obywateli i uznajesz wyższość pewnej grupy, której należy się przywilej ustalania prawa pod własne widzimisię? No spoko, tylko po co te hasła o patriotyźmie, skoro tym samym ustawiasz się w roli wroga Polaków?
  • Odpowiedz
To nie uważasz, że państwo ma służyć dobru obywateli


@TenTypZez: jedyne co powinno państwo to zapewnić bezpieczeństwo, a jeśli się nie uda to sprawiedliwość

i uznajesz wyższość pewnej grupy, której należy się przywilej ustalania prawa pod własne
  • Odpowiedz
@kingwing1: To ty stwierdziłeś, że dobrze, że Korwin nie słucha ludzi w kwestii tego, jak powinno wyglądać państwo, w zamian proponując monarchię, pod którą miało by prawo być skrojone. Więc w oczywisty sposób jesteś wrogiem tej większości, której zdaniem pogardzasz.
  • Odpowiedz
Więc w oczywisty sposób jesteś wrogiem tej większości, której zdaniem pogardzasz.


@TenTypZez: jestem wrogiem większości która zawsze chce socjalizmu, ale nie jestem wrogiem kraju: Polska
  • Odpowiedz
@kingwing1: Ja nie mówię, że kraju, bo kraj to rzad. Mówię, że jesteś wrogiem tych obywateli, którym odmawiasz prawa do samostanowienia i chcesz ich okupować.

Z resztą co daleko patrzeć. Masz teraz przypadek, gdy władza jest skupiona w rękach jednego człowieka. Praktycznie monarcha, ino bezdzietny. Tak fajnie jest?
  • Odpowiedz
Skoro pomysły takie fantastyczne i oczywiste, a on jest takim fantastycznym politykiem, to przecież powinien mieć większość, a nie 4,76%?


@TenTypZez: idąc twoim tokiem myślenia, dwukrotne, samodzielne rządy pisu, są wynikiem ich doskonałych pomysłów na gospodarkę oraz idealne oddają utopię światopoglądową zdecydowanej większości społeczeństwa
  • Odpowiedz