Wpis z mikrobloga

#acl #wiezadla #kolano #lekarz #nfz #pomocy #ortopedia #slask #katowice #czestochowa #krakow

Poszukuję namiary na dobrych/bardzo dobrych lekarzy specjalizujących się w Ortopedii więzadeł krzyżowych. Moja mama potrzebuje konsultacji i ewentualnie kogoś, kto przeprowadzi operacje rekonstrukcji. Jeden lekarz stwierdził, że nie podejmie się operacji ze względu na wiek i stan, drugi powiedział że operacja jak najbardziej jest do zrealizowania, aczkolwiek sam poleca swojego znajomego. Potrzebuje kogoś polecanego, cena za same konsultacje nie gra większej roli.

I przepraszam za spam tagami, szukam w okolicy ok 100km od swojego miasta więc podałem największe w tagach, ale sprawa jest pilna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: w sensie że na NFZ? Bo jeśli myślałeś nad zrobieniem tego za granicą, to mogę ze spokojnym sumieniem polecić Surgal Clinic w Brnie - dr. Milan Novotny który jest tam ordynatorem, jest jednym z lepszych fachowców w tej części europy - były lekarz kadry Czech w hokeja.
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: w teorii istnieje możliwość ubiegania się o zwrot z NFZ i Polaków robi taką turystykę ortopedyczną, podobnie jak z jaskrą - ale to droga przez mękę odzyskać tę kasę ponoć.

Co do konsultacji, to przypomniałem sobie że diagnozę miałem jeszcze w PL, w Krk, u dr n.med. Katarzyny Kapuścińskiej na Życzkowskiego w Imedzie - świetny diagnosta specjalizujacy się w kolanach, współpracujący z oboma krakowskimi klubami z ekstraklasy.
  • Odpowiedz