Wpis z mikrobloga

AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie wiem co niektóre mają w tych sw...

źródło: comment_1613641055pk0GC0kq15jHvIqQdl6pwb.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania już lepsza laska, która wypisuje do Ciebie co chwilę, eh, od takiej, której matka i własne koleżanki wpoiły, że o faceta się nie zabiega i żyje przekonaniem, że najlepszym sposobem na zainteresowanie własną osobą, jest udawanie niedostępnej, czyli zniechęcanie do siebie, no ale takie nigdy nie zrozumieją
  • Odpowiedz
Zanim poznałam mojego niebieskiego to nie miałam pojęcia o istnieniu wykopu i jakiejś zasadzie kto pisze pierwszy.. on do mnie pierwszy zagadał na żywo, ja pierwsza napisałam, a później to już była rozmowa bez dziwnych ustaleń kto powinien kiedy pisać. Nie wiem skąd się biorą te przekonania..
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: plaskun takiej tylko, królowa się k---a znalazła dama potrzebujaca atencji, szkoda czasu na takie. Dojrzała kobieta, która również będzie Tobą zainteresowana na pewno nie raz sama napisze, zadzwoni czy wyjdzie z inicjatywa spotkania się. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ahacz: Zapominasz, jak zresztą większość ludzi, że facet facetowi nie równy. Jak masz 30 lat to nawet magazynier się kobiecie podoba, bo ci lepsi nawet na nią nie spojrzą. Nie ten wiek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ja mojego od początku tak zasypuje że miewa mnie dość

w sumie dawno temu na tinderze pamiętam że często to ja rozmowy musiałam ciągnąć bo faceci byli takimi księżniczkami "hejka co tam" xDD
  • Odpowiedz