Wpis z mikrobloga

oglądałem sobie wczoraj Nintendo Direct
#!$%@? to jest klasa
wychodzi pan chińczyk i mówi że serdecznie przeprasza ale nie ma nic do pokazania z nowej Zeldy
ludzie na czacie wcale nie protestują
a raczej mówią że spoko panie chińczyk lepiej żeby gra była dopracowana
pan chińczyk mówi że żeby umilić oczekiwanie zrobili port Zeldy Skyward Sword z nowymi mechanikami
a w p0lackiej firmie co?
gówno
hype na grę podkręcany trailerami non stop przeplatany z przesunięciami
potrzebujemy czasu żeby dokończyć grę?
taki #!$%@?
potrzebujemy czasu, żeby ta gra działała
bo pan manager na środowym piwie wymyślił zaaaaajebisty pomysł
Nintendo w porównaniu z cebulackim developerem to jak porównywać dobrze zachowanego Mercedesa w123 do passata twojego starego
a co najlepsze to mówi się o Japończykach że #!$%@?ą ostro
a okazuje się, praca w Nintendo jest nieporównywalnie lepsza od kranczowania polskich biedaków za pół rozsądnej pensji
(przeciętny pracownik Nintendo w Japonii zarabia $80,653 rocznie i pracuje mniej niż 8 godzin dziennie)

#nintendoswitch #nintendo #cdprojektred #cyberpunk2077 #gry
Pobierz Modern_Talking - oglądałem sobie wczoraj Nintendo Direct
#!$%@? to jest klasa
wycho...
źródło: comment_1613638162Hm3MQdEFocdQm6p3vsvdq5.jpg
  • 30
To może przetłumaczę ci z merketingowego na korporacyjny:

"Po co mamy wypuszczać nową Zeldę, skoro możemy wypuścić kolejny n-ty port starej gry na Switcha w cenie nowej Zeldy i innych tytułów AAA zgarniająć kupę kasy, a dodatkowo wypuścimy jakieś kolekcjonerskie #!$%@? zgarniając jeszcze więcej kasy." ¯_(ツ)_/¯


@Tesseract: To może ja ci wytłumaczę: w 2021 roku jest 35. rocznica wydania pierwszej Zeldy, więc i tak porty wyszłyby na rynek (to samo było
w 2021 roku jest 35. rocznica wydania pierwszej Zeldy, więc i tak porty wyszłyby na rynek (to samo było w 2020 z Mario).


@Dawkins_Wszechwiedzacy: No to skoro i tak by wyszły na rynek, to mówienie, że:

żeby umilić oczekiwanie zrobili port Zeldy Skyward Sword z nowymi mechanikami


Jest zwykłym marketingowym #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯
@Modern_Talking: @Scallar: hyhyhy Nintendo jest takie dobre, tak dba o wszystkich, a że Super Mario 3D All-Stars to tak naprawdę ROMy na emulatorze? No nic takiego, bo to aż trzy ROMy na emulatorze w cenie nowej produkcji. Kochane Nintendo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)