Wpis z mikrobloga

oglądałem sobie wczoraj Nintendo Direct
#!$%@? to jest klasa
wychodzi pan chińczyk i mówi że serdecznie przeprasza ale nie ma nic do pokazania z nowej Zeldy
ludzie na czacie wcale nie protestują
a raczej mówią że spoko panie chińczyk lepiej żeby gra była dopracowana
pan chińczyk mówi że żeby umilić oczekiwanie zrobili port Zeldy Skyward Sword z nowymi mechanikami
a w p0lackiej firmie co?
gówno
hype na grę podkręcany trailerami non stop przeplatany z przesunięciami
potrzebujemy czasu żeby dokończyć grę?
taki #!$%@?
potrzebujemy czasu, żeby ta gra działała
bo pan manager na środowym piwie wymyślił zaaaaajebisty pomysł
Nintendo w porównaniu z cebulackim developerem to jak porównywać dobrze zachowanego Mercedesa w123 do passata twojego starego
a co najlepsze to mówi się o Japończykach że #!$%@?ą ostro
a okazuje się, praca w Nintendo jest nieporównywalnie lepsza od kranczowania polskich biedaków za pół rozsądnej pensji
(przeciętny pracownik Nintendo w Japonii zarabia $80,653 rocznie i pracuje mniej niż 8 godzin dziennie)

#nintendoswitch #nintendo #cdprojektred #cyberpunk2077 #gry
Modern_Talking - oglądałem sobie wczoraj Nintendo Direct
#!$%@? to jest klasa
wycho...

źródło: comment_1613638162Hm3MQdEFocdQm6p3vsvdq5.jpg

Pobierz
  • 30
#!$%@? to jest klasa

pan chińczyk mówi że żeby umilić oczekiwanie zrobili port Zeldy Skyward Sword z nowymi mechanikami


@Modern_Talking: Ty serio łykasz taki marketingowy bełkot? xD

To może przetłumaczę ci z merketingowego na korporacyjny:
"Po co mamy wypuszczać nową Zeldę, skoro możemy wypuścić kolejny n-ty port starej gry na Switcha w cenie nowej Zeldy i innych tytułów AAA zgarniająć kupę kasy, a dodatkowo wypuścimy jakieś kolekcjonerskie #!$%@? zgarniając jeszcze więcej
@Quimeen: Splatoon 3 był.
@Tesseract: Mi tam pasuje wydawanie odświeżonych gier z poprzednich konsol. Bardzo chętnie bym ograł Zeldy, czy tam Mario, w które nie grałem, tym bardziej że Nintendo nie leci w #!$%@? i nie robi "Remasterów" typu podwyższona rozdziałka, tylko faktycznie dodają sporo rzeczy. Do Mario 3D World dodali Bowser's Fury, który jest tak na prawdę oddzielną grą, a wszystko to w cenie ~200 zł, co jak na
cena zawsze jest adekwatna do tego co dostajemy.


@Modern_Talking: A co niby takiego dostałeś w "Super Mario 3D All Stars"? Wrzucili 3 romy odpalane na wbudowanym emulatorze. Z czego SM64 jest średnio grywalne, Sunshine jest nudne i tak naprawde tylko 13 letnie Galaxy jest warte uwagi.
Jak dla mnie to adekwatne by było dorzucenie tego w ramach abonamentu online.
Co innego, gdyby to były pełnowartościowe porty - wtedy inna gadka.
@Theos: Nie było czegoś z walką?


@Modern_Talking: eee, czegoś? Mówisz o nowych mechanikach, myślałem, że coś wiesz. Ja nie słyszałem o żadnej nowej mechanice w porcie SS.

Z czego SM64 jest średnio grywalne, Sunshine jest nudne i tak naprawde tylko 13 letnie Galaxy jest warte uwagi.


@Tesseract: nie mieszałbym swoich opinii o poszczególnych grach jeśli chodzi o rozsądne wycenienie zestawu. Wszystkie trzy gry były generalnie bardzo dobrze oceniane.
nie mieszałbym swoich opinii o poszczególnych grach jeśli chodzi o rozsądne wycenienie zestawu. Wszystkie trzy gry były generalnie bardzo dobrze oceniane.


@Theos: To było tak na marginesie, obok tego, że to po prostu emulowane romy kilkunastoletnich gier.