Wpis z mikrobloga

Mam czasami taką rozkminę
Mijamy ludzi nie ulicy nie będąc kompletnie świadomymi ich życia, historii, wydarzeń.

Stoicie na przystanku autobusowym. Podchodzi do was uśmiechnięty, przygarbiony dziadziuś o lasce, prosząc byście mu przeczytali rozkład po wzrok już nie ten. Nie jesteście świadomi tego, że może wiózł Popiełuszkę w bagażniku

Siedzicie w autobusie obok starowinki. Autobus mija kościół, babulka wykonuje znak krzyża. Nie przyjdzie wam do głowy, że w młodości pracowała jako prostytutka i miała więcej razy w ustach #!$%@? niż wy szczoteczkę do zębów.

Stoicie na ruchomym skrzyżowaniu, z innymi pieszymi oczekujecie na zielone światło, aby bezpiecznie przejść przez pasy. Obok was stoi atrakcyjna 30-kilku latka. Nie macie pojęcia, że w wieku 8 lat została zgwałcona przez swojego wujka.

Mijacie na chodniku mężczyznę w średnim wieku, nie wiedząc, że przed chwilą w awanturze #!$%@?ł żonie tłuczkiem do mięsa w głowę, co doprowadziło do natychmiastowego zgonu, a facet właśnie wyszedł z domu cały w nerwach, aby się napić a następnie zgłosić swój czyn na komisariacie

rales - Mam czasami taką rozkminę
Mijamy ludzi nie ulicy nie będąc kompletnie świado...

źródło: comment_1613635698Q408TWi5WD859uK7743jna.jpg

Pobierz
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rales: z tym znakiem krzyża przy kościele to przypominało mi się jak bylem że znajomymi w Rumunii i jeździliśmy po burdelach. I nie pamiętam dlaczego ale razem z taksówkarzem był naganiacz/ochroniarz. Umówiliśmy się że płacimy tylko za przejazd jak coś sobie znajdziemy (swoją drogą 400leji za 1h to trochę xD ~400zl).Włączył jakąs tanią taryfę i ruszyliśmy. I co jakieś 5min się zeganal a tu brak kościołow i między sobą gadamy ze