Wpis z mikrobloga

No to już jest kurna masochizm XD


@RandomowyMetal: Jeśli interpretujesz to, jak chyba większość wykopków, jako "jedzenie ma smakować jak papier" albo "jedzenie ma być absolutnie ohydne w smaku". Tego nie powiedziałem, i nie bardzo rozumiem dlaczego tak wielu ludzie w ten sposób interpretuje moje słowa.
  • Odpowiedz
@anonymous_derp:

Znaczy się: jedzenie ma smakować, nie bez przyczyny smaczne żarcie poprawia humor. Ale w żadnym razie nie miałem na myśli tego co teraz powiedziałeś.

nie bardzo rozumiem dlaczego tak wielu ludzie w ten sposób interpretuje moje słowa.


Pewnie dlatego że to pierwsza rzecz jaka innym przychodzi do głowy. Inna sprawa że dość dziwnie to ująłeś w słowa. "zbyt smaczne". Czyli że co?Jak coś możebyć za bardzo smaczne?
  • Odpowiedz
@anonymous_derp no to raczej dlatego, że większość ludzi, którzy mają już nawet i ponad 20 lat jeszcze nigdy nie poznała alternatyw i myśli, że to co się jadało u nich w domu to jedyna możliwa droga, więc takie odstępstwa jak jakieś keto, wege czy karniwory to dla nich coś kompletnie niezrozumiałego
  • Odpowiedz
Pewnie dlatego że to pierwsza rzecz jaka innym przychodzi do głowy. Inna sprawa że dość dziwnie to ująłeś w słowa. "zbyt smaczne". Czyli że co?Jak coś możebyć za bardzo smaczne?


@RandomowyMetal: W ten sposób, że zjesz więcej, niż jest dla Ciebie zdrowe. Koncerny produkujące żywność nie od wczoraj walczą o udział w żołądku klientów. Jeśli za pomocą właściwości sensorycznych jedzenia uda się "powiększyć żołądek" to dla nich sukces i większy
anonymous_derp - > Pewnie dlatego że to pierwsza rzecz jaka innym przychodzi do głowy...

źródło: comment_1613646357V6mQ458a6EnvnFo79Xt8LY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz