Wpis z mikrobloga

@dziadekwie: Sorry, ale jutro ci to wytłumaczę. Pisałem to ze 3 razy, ale teraz już wiem jak to napiszę krótko. Ale nie dzisiaj :)

Nie chodzi o to że skłamałaś, tylko jakie skojarzenia buduje wypowiedź i ile one mają wspólnego z prawdą. Reszta jutro.
@dziadekwie: przyłączyłem się do zabawy. Jestem przerażony postawą dyskutantów. Zabić, albo udawać, że wszystko jest ok. Pomiędzy nie ma nic. Ich życie musi być smutne, pewnie stąd ta agresja w sieci ;-)
@prusi: "o! wystąpił w Radio Maryja - to znaczy, że nie ma sensu nawet oceniać jego toku myślenia - z definicji jest błędny!"

Nie nie nie kolego, on nie "wystąpił" - on występował regularnie przez lata, wygłaszając poglądy, które na dłuższą metę mogą u osób takich jak jak powodować wyłącznie pobłażliwość.. Akurat na ten chwyt to ja się kolei nie złapię, bo RM słuchałam codziennie przez dobrych kilka lat.

Człowieka z
@dziadekwie:

Nie podobało mi się to, że używasz przeciw człowiekowi argumentu w jakim radiu występuje. Wątpię, by mógł przebierać w ofertach, wątpię też, by mu RM jakoś narzucało poglądy poza tym, że muszą być odpowiednio konserwatywne. Jeśli chodzi o poglądy, które wyrażał w tym radiu to nie atakowałbym go za to, że wygłaszał je w RM, bo to bez sensu.

Trochę wcześniej szczerze mówiąc zinterpretowałem twoją wypowiedź, myślałem, że to wspomnienie