Wpis z mikrobloga

Tldr 30 dni bez slodyczy i “dodawanego cukru” challenge

Ok, proces tuczenia sie zakonczony. Teraz zobaczymy jak wyeliminowanie slodyczy i innych produktow z dodatkiem cukru przelozy sie na moja psychike XD

Zaczynamy od piatku, wiec macie jeszcze jeden dzien na ostatnia wieczerze.

Ktos zainteresowany wyeliminowaniem wyzej wspomnianych produktow przez okres 30 dni? Oczywiscie cos takiego jak wegle beda nadal grane, wiec nie jest tak ze kompletnie bez cukru ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pisze tutaj, bo razem jest o wiele latwiej. Juz jednego znajomego “cpuna” namowilem.

Pozdrawiam

#wychodzimyzprzegrywu #oswieconyprzegryw #dieta #zagrubo2021 #odchudzanie #dobrenawyki #30daychallenge #dieta #mikrokoksy i #przegryw
Pobierz maze - Tldr 30 dni bez slodyczy i “dodawanego cukru” challenge 

Ok, proces tuczenia ...
źródło: comment_1613600737sKKvzNY5sLFbYgJSE9SNKw.jpg
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maze: no zobaczymy. Startujesz z tego samego poziomu co ja, ja tak samo wyeliminowałem cukier, przy czym u mnie też węgle. -8kg przez styczen poszlo. Powodzenia!
Ps. Pierwsze 2 tygodnie to masakra. Później totalne wyzwolenie i brak ssania cukrowego.
@bendyz: tak zdaje sobie z tego sprawe, Ja chce po prostu naprawic swoje smieszne nawyki XD Potrafie sie kontrolowac, ale specjalnie popuscilem pasa.
@ropemaxxer: Nie zapelnialbym kalorii fruktoza. Ugotuj sobie miske ryzu, wrzuc mielone mieso chude najlepiej jakas wolowine, dorzuc do tego bulionu z kosci albo wolowego, posol, popieprz i zjedz. Jak dobrze wyczarujesz to z 500-800kcal lekko. Do tego szejka dorzucilbym jakichs protein kolego.
@maze: za dużo #!$%@? z tymi kościami xd. Ja robiłem szejki typu białko+mleko+masło orzechowe+łyżka oleju lnianego+banany i 1kkcal wychodziło lekko, więc chyba do tego wrócę. Zajebiste w smaku były tej szejki z mrożonym mango+białko, ale widaomo kcal już trochę mniej