Wpis z mikrobloga

Heh, troche bezsensu jest to, że trafiam na sklady typu 4 ikony ronaldo mbappe neymar itp w 6 dywizji... jakie szanse mam skladem z najlepsza karta lewy in form? I oczywiście rozumiem to, ze przeciwnik pewnie jakos sie tego skladu dorobił, ale juz na starcie niemal pewne jest ze bedzie to bardzo trudny mecz. I o ile umiejetnosci rywala zazwyczaj sa porównywalne, czasami lepsze czasami gorsze, wiadomo, to jednak przewaga w kartach, o ile nie jesteśmy wymiataczami jest czesto nie do przeskoczenia... jakies pomysly jak z tym sobie radzicie?
#fut
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xmaniox: No niestety. Gra miała premierę 5 miesięcy temu. Przez ten czas ludzie zbierali sobie coraz lepsze karty. Na szczęście dla Ciebie masz bardzo mocnego pomocnika na h po swojej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dokładnie w mojej 5 dywizji dopiero jak wylosuje mi zwykły złoty skład bez pompowanych kolorowych kart i ikon to wiem, ze będzie ciężej. Po tych 5 miesiącach gdy ktoś siedział niemal codziennie w grze to spokojnie nazbierał siana.
@koldinho: @Renden: @CwanyLis93: #!$%@?, a wiecie co jest najlepsze? Ze po tym poscie wylosowało mi 4 takie sklady wygrałem 3 z tych meczów. I podszedlem do tego tak jak napisaliście, ze pała skoro z takim składem gra w 6 div. Moze trochę tez nastawienie przed takim meczem robi, ze jak ma taka pakę to i tak mnie rozjedzie.