Wpis z mikrobloga

W przyszłym tygodniu temperatura ma być ponad 10 stopni na plusie. Nawet jeśli Niedzielski z Vateuszem wprowadzą jakieś lockdowny to myślę, że nikt normalny już się tym nie przejmie. Na ulicach, w parkach i o zgrozo w lasach będą tłumy a policja jedyne co będzie mogła zrobić to jeździć i nadawać przez megafon te śmieszne komunikaty tak, jak na tym filmiku z Zakopanego, który był na głównej.
#koronawirus #polska
  • 7
@KanonJerzy: Moze zależy od miejsca zamieszkania, ja widzę coraz więcej ludzi bez masek nawet w nocnym jeszcze do niedawna musiałem ta #!$%@? maskę na brodę założyć bo bym browara nie dostał, a teraz śmigam bez i babeczki maja #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rm-rf: niedzielski chyba mówił, że na początku przyszłego tygodnia dopiero mają podać nowe "zakazy" na marzec i dalej więc jeśli faktycznie ludzie będą sobie chodzić bez masek i imprezować jak na Krupówkach to będzie tylko pretekst do tego żeby wprowadzić takie obostrzenia jak w tamtym roku na wiosnę. Znów policja dostanie za duże możliwości i będzie im odbijać.

W żadnym wypadku nie popieram działań rządu, uważam że powinni już znieść większość