Wpis z mikrobloga

Ostatnio czytałam wiele komentarzy pod postem dotyczącym bezdzietności z wyboru, których autorzy twierdzili że nie chcemy mieć dzieci bo wolimy się bawić i imprezować, śmieszne, po prostu niektórzy są bardziej rozwinięci i nie potrzebują jakiś nieintelgientnych, srajacych pod siebie istot dla swojej podrzędnej potrzeby spełnienia standardów społecznych.
#childfree #antynatalizm #rodzicielstwo #dzieci
  • 98
  • Odpowiedz
@SumKrowojad: Dobrze wszyscy wiemy, że antynatalizm rodzi się tylko z jednej potrzeby - potrzeby atencji na mirko. Cała reszta po prostu jak nie chce, to nie ma dzieci i wytrzymuje bez opowiadania o tym wszystkim dookoła i kłótni z każdą osobą, która ma/chce mieć dzieci.

Aleś ty alternatywna, *clap clap* ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SumKrowojad: Ludzie reagują złością na słuchanie takich pierdół, a jak to twoi znajomi, to pewnie słuchają na codzień. Tzn no wierz sobie w co tam chcesz, proszę bardzo, ale wiesz, że jak o tym opowiadasz, to dla większości brzmi niesamowicie infantylnie i edgy na siłę, by tylko zwrócić na siebie uwagę?
  • Odpowiedz
@TenTypZez: antynatalizm nie jest popularny wśród ludzi i nic dziwnego że ludzie grupują się i potrzebują akceptacji poglądów pod tym tagiem

wrzucenie go na czarna liste to dwa klikniecia
  • Odpowiedz
@SumKrowojad: Jakie fakty? Jedyny fakt, jaki tu widziałem, to że napisałaś posta "Hej patrzcie, ja nie chce mieć dzieci! Czemu nikt mnie nie rozumie!? Odpisz proszę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@zlotuwa: Mi tam nie wadzi, rzadko widzę. Ale nie zaszkodzi czasem się zatrzymać i dać psztyczka w nos edgy nastolatkom, jaki to by ruch nie był, tak dla sportu xd
  • Odpowiedz
@SumKrowojad: Otóż widzisz, to jest tylko twoja opinia, która z faktem ma tyle wspólnego, co popularna gazeta. Podziwiam wysoką samoocenę, że własne opinie wyrażasz jako fakty, ale być może troszkę warto ją obniżyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SumKrowojad: imo to każdego indywidualna sprawa czy chce mieć kaszojada, ale tylko wanabe psychopaci z tagu #antynatalizm pluja jadem na posiadaczy gowniakow, ukazując swoje własne #!$%@? umysłowe i brak akceptacji innego sposobu na życie niż swój xd
  • Odpowiedz
@SumKrowojad: taka jesteś super inteligentna, błyskotliwa i tak dalej, że w sumie chętnie poznam te badania na których oparte są te artykuły. Zapodasz jakieś? Bo przecież na pewno ktoś podpierający się nimi do udowodnienia swojej tezy, ma pare pod ręka:)
  • Odpowiedz