Wpis z mikrobloga

TUTAJ "WERSJA ROZSZERZONA" I WYJAŚNIENIA, ŻE "GRUBA" WCALE NIE BYŁA TAKA ŚWIĘTA.

Jak widzimy nasza bohaterka od samego początku zachowywała się dosyć rubasznie, głośno, spadła ze stołka. Następnie do jednego z kolegów nagrywającego bez żadnego powodu powiedziała "#!$%@? Cię to obchodzi".
Później jeszcze skutecznie blokowała zaloty facetów wobec swojej kumpeli. Typowy pies ogrodnika.
Przyznaję, że nagrywający nie zachował się jak dżentelmen pierwszej klasy, lecz trzeba zaprzeczyć wszelkim głosom sugerującym, że "grubej" dostało się całkowicie za nic.

rales - TUTAJ "WERSJA ROZSZERZONA" I WYJAŚNIENIA, ŻE "GRUBA" WCALE NIE BYŁA TAKA ŚWIĘ...
  • 294
  • Odpowiedz
Co za patologia ah ta dzisiejsza młodzież chciałoby się pójść do baru napić pogadać a tam takie orangutany które nie radzą sobie z alkoholem
  • Odpowiedz
@Mabchir no tak jasne xD jakbyś przyszedł do mnie i zaczął lecieć na ej ty to jedyne co bym ci polecił to opuścić lokal. I żeby nie było, polecenie od szefa (jak jeszcze pracowałem na barze)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@qjjehaaarnpw to jego wybór, że pracuje w takiej pijalni wódy i obcuje z nachlaną hołotą. Od #!$%@? ludzi oczekujesz kultury? Dla niego ma się liczyć ilość skasowanych drinków i porządek w lokalu a nie że ktoś nie powiedział do niego na "Pan". Tylko w tym kraju cebuli tak to wygląda, że buce wiecznie zniesmaczeni i za karę pracują.


@Mabchir: nie bronie go, ale z tym pracowaniem za kare to tak w
  • Odpowiedz
@Rzepczak spoko. Grzeczna prośba opuszczenia lokalu jest właściwa. Zrozumiałbym. Tutaj masz przykład zgorzkniałego "Pana Barmana", któremu nie pasuje brak przedrostka.
  • Odpowiedz
@rales: #!$%@? z nimi. ale typki w końcu postanowiły zrealizować to o czym marzyłem za młodu - nagrywać imprezy, żeby potem wiedzieć co się działo zanim mi się film urwał
  • Odpowiedz
@majkel_bialkov dokładnie tak, emigracja i obcowanie w innych krajach doskonale ukazuje skalę zniesmaczenia, kiedy wracasz po wielu miesiącach do PL i już na lotnisku doświadczasz tej smutnej rzeczywistości i ludzi bez radości ma twarzach...
  • Odpowiedz
O #!$%@? jakie p0laki się wylały w komentarzach xD BARMAN TO JEST KUNDEL OD NALEWANIA PIWA, A JA JESTEM WIELKIM WYKSZTAŁCEŃCEM PANEM KLIENTEM. Pluje na was chamy bez kultury za takie traktowanie ludzi.
  • Odpowiedz
@lexico: jestem zmywaczem w knajpie, ale co to zmienia? Staram się wszystkich traktować z szacunkiem i zwyczajnie boli mnie zwracanie się w taki sposób do kogokolwiek, bez względu na wykonywany zawód.
  • Odpowiedz