Wpis z mikrobloga

@rzep: Znając życie i reakcje na samo hasło "arkk" to będzie gwarantowany ogień ( ͡º ͜ʖ͡º)
Fenomen dla mnie nie do końca zrozumiały z tym arkiem i cathy podobnie jak z JRholding i januarym ale jak rośnie i mirki zarabiają to niech się zwie jak chce xD
@rzep: Nie no to wiem że inwestują w przyszłościowe spółki ale jak sprawdzałem to są sektory w których kuźwa większość spółek skupują po ileś tam % niektóre po więcej procent, później w miarę rozwoju dokupują kolejne procenty akcji co ma wpływ na kurs, no i tak później jest ogień kursu a na koniec zmniejszenie udziałów ale nie całkowite. Podobnie january mi się kojarzy, tylko że ten to bez skrupułów opierdzieli wszystko
Nie no to wiem że inwestują w przyszłościowe spółki ale jak sprawdzałem to są sektory w których kuźwa większość spółek skupują po ileś tam % niektóre po więcej procent, później w miarę rozwoju dokupują kolejne procenty akcji co ma wpływ na kurs, no i tak później jest ogień kursu a na koniec zmniejszenie udziałów ale nie całkowite. Podobnie january mi się kojarzy, tylko że ten to bez skrupułów opierdzieli wszystko na górce