Wpis z mikrobloga

Jest jakaś możliwość mireczki żeby poukładać po swojemu listę programów na #iptv ? Pod telewizor podpięty Mi box S od xiaomi, próbowałem już paru aplikacji i żadna chyba nie daje takiej możliwości, próbowałem kodi, Perfect Player iptv i tak dalej. Ktoś pomoże? #iptv #kodi #plusx
  • 9
@patryk747: ja każdą listę zawsze edytuje tym programikiem na kompa - https://www.tacoban.eu/m3ueditor/
nic szybciej moim zdaniem nie działa od tego, przerzucasz wszystko w sekunde myszką gdzie chcesz, kasujesz zapisujesz i koniec roboty :v próbowałem online edytorów i to wolno działa, to samo edytowanie za pomocą pilota w tivimate, na kompie to 2 minuty roboty - polecam :v

p.s jeszcze notepad dobrze działa aczkolwiek już więcej trzeba się naklikać
@Sony_Toprano o.k ,dzięki wielkie za pomoc. W tym programie jest możliwość żeby poukładać programy według kolejności "numerowej" w sensie żeby jedynka była na numerze 1 i tak dalej? Tivimate to rzeczywiście fajny program, korzystałem najpierw z kodi i lekka porażka, to znaczy to jest dobry program, tylko trochę kombajn, a że to właściwie dla mojej mamy ta telewizja, więc chciałem coś w miarę prostego co ogarnie. Mam jeszcze jedno pytanie, bo kupiłem
@patryk747: na to Ci nie odpowiem szczerze mówiąc, bo nigdy nie miałem potrzeby używania cyferek.. po prostu wszystkie najczęściej oglądane kanały których jest zaledwie może 15 wrzuciłem na początek i przeskoczenie ich to żaden problem
@Sony_Toprano dla mnie to również żaden problem, gorzej z moją mamą, która ma swoje przyzwyczajenia, jak zobaczyła pilot od Xiaomi to stwierdziła że to chyba jakiś odrzut z produkcji bo guzików brakuje heh