Wpis z mikrobloga

Czy spamująca Konfederacją @kleopatrixx to #falszywyrozowypasek? Jeśli naprawdę jest dziewczyną, to zawsze mnie zastanawiało co mają w głowie kobiety popierające polityków takich jak Korwin. Jakaś odmiana syndromu sztokhomlskiego? A może okłamywanie samej siebie, że oni mają inną wizję roli kobiety, niż naprawdę mają?

Konfederacja nawet nie ukrywa swojego stosunku do kobiet. Ich "działaczki" to głównie młode ładne dziewczyny, których całym zadaniem jest zapowiedzieć wystąpienie Korwina albo stać z boku i się uśmiechać. Jak hostessy.
Kaję Godek wzięli, bo fajnie mieć jakaś kobietę w pierwszym szeregu partii. Ale tylko na zdjęciach, jak przyszło do list wyborczych, to wrzucili ją na jakieś zadupie w Siedlcach. (co też było powodem jej odejścia).
Baba ma się nie wpieprzać do polityki, tylko dbać o dom, dzieci i być ozdobą mężczyzny. W idealnym świecie Konfy @kleopatrixx ubijałaby teraz kotlety i przewijała pieluchę, a nie pisała posty polityczne.

#polityka #konfederacja #neuropa #4konserwy #bekazprawakow
lewoprawo - Czy spamująca Konfederacją @kleopatrixx to #falszywyrozowypasek? Jeśli na...

źródło: comment_1613562470ZCUR1ZrAEHzvqhKz2enIGm.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@lewoprawo: Była jeszcze ta eks-miss, która miała problemy ze złożeniem zdania i przy prawie każdej wypowiedzi dukała. Miriam? Po przegranych wyborach Korwinistów zniknęła z polityki podobnie jak inne króliczki Korwina.
  • Odpowiedz
@lewoprawo: konfederacja to jedyna partia, która NAPRAWDĘ szanuje kobiety. Chce, żeby żyły w bezpiecznej Polsce, w której jakiś muzułmanin o spuchniętych jajach nie wykorzysta ich na ulicy. Chcą, żeby ich mężowie, zarabiali godnie i mogli utrzymać ją i jej dzieci. Chcą żeby ich dzieci miały gdzie żyć, a nie musiały ukrywać się w zniszczonej lewackiej europie, gdzie będą grasować czarne i muzułmańskie bandy

Konfederacja to jedyna partia prokobieca, a nie profeministyczna.
  • Odpowiedz
Jachira czy Klimasara to jakieś porażki totalne


@Kaczypawlak: Co konkretnie jest złego w Jachirze? To, że ma liberalne poglądy gospodarcze, czy to że chciałaby mniejszego zamordyzmu katolickiego?
  • Odpowiedz
@Wedam: O, witamy podróżnika w czasie z roku 2015. Mamy rok 2021, sprawdziłeś już na mapie czy zgodnie z prognozami Korwina Niemcy i Szwecja zmieniły nazwę na Kalifat i Emiraty?
  • Odpowiedz
Co konkretnie jest złego w Jachirze?


@lewoprawo: brak inteligencji i jakiekolwiek poziomu? To maskotka jakaś

To, że ma liberalne poglądy gospodarcze, czy to że chciałaby mniejszego zamordyzmu katolickiego?


@lewoprawo: mieć poglądy i być w PO, wybierz jedno.....
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: Ale słuchałeś kiedyś jej pełnych wypowiedzi, czy "znasz" ją jedynie z prawicowych memów? Bo tak to i ja mogę powiedzieć, że Korwin jest fanem Hitlera i pedofilii, bo gdzieś tam kiedyś tam coś zasłyszałem. A obaj wiemy, że to nieprawda.
  • Odpowiedz
Ale słuchałeś kiedyś jej pełnych wypowiedzi, czy "znasz" ją jedynie z prawicowych memów?


@lewoprawo: słuchałem( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo tak to i ja mogę powiedzieć, że Korwin jest fanem Hitlera i pedofilii, bo gdzieś tam kiedyś tam coś zasłyszałem


@lewoprawo: ja tak już jego od dawna nie słucham

A obaj wiemy, że to nieprawda.


@lewoprawo: z tym protokołem 5% to nie wiem czy prawda jest¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
mieć poglądy i być w PO, wybierz jedno.....


@Kaczypawlak: typie, nie kłam że jej słuchałeś jak nawet nie wiesz o kim mowa xD
Jachira nie jest i nie była w PO

Chce, żeby żyły w bezpiecznej Polsce, w której jakiś muzułmanin o spuchniętych jajach nie wykorzysta ich na ulicy.


@Wedam: lepiej jak pobije ją katol jak to miało ostatnio kilkukrotnie miejsce?

Chcą, żeby ich mężowie, zarabiali godnie i mogli utrzymać
  • Odpowiedz
: typie, nie kłam że jej słuchałeś jak nawet nie wiesz o kim mowa xD


@Deska_o0: wiem( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jachira nie jest i nie była w PO


@Deska_o0: koalicja obywatelska to PO, tak samo jak zjednoczona prawica to naprawdę PiS + Ziobro + Gowin, ale sam pewnie zawsze mówisz o PiS.

ale ty wiesz że populistyczne pieprzenie o skasowaniu podatków nie podniesie nikomu pensji?


@
  • Odpowiedz
wiem( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kaczypawlak: czyli kłamiesz z premedytacją?

koalicja obywatelska to PO, tak samo jak zjednoczona prawica to naprawdę PiS + Ziobro + Gowin, ale sam pewnie zawsze mówisz o PiS.


@Kaczypawlak: a co to ma do rzeczy? nawet zakładając że KO = PO to Jachira nadal nie jest członkiem żadnego

właśnie podniesie oszuście( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kaczypawlak: wiesz że
  • Odpowiedz