Wpis z mikrobloga

@danielm80: Dzięki, w sumie nawet fajna praca może się szykować akurat na dni wolne od studiów. Garnitur mam dość ładny, koszul mam multum, ale niestety po przybraniu paru ładnych kilogramów wszystkie, dosłownie WSZYSTKIE, są za ciasne :(. A garnitur akurat zostawiłem gdzieś tam gdzieś tam. Muszę żyć nadzieją, że uda mi się wrócić do mojej standardowej wagi ;-).

Tak przy okazji, bo szykuje mi się parę okazji, na które muszę być
@Lysy_z_Oporowa: Jednak musisz zainwestowac w nowa koszule :) Troche zabardzo sie niedomyka. Tragedii nie ma, wiec awaryjnie sie nadaje. Zwroc uwage, zeby guziki nie wystawaly poza krawat - czyli jak juz sie ubierzesz i wszystko powiazane jak trzeba, to pociagnij koszule z przodu w dol a krawat podsun do gory. Jezeli ubierasz ubierasz sweter to wybierz cienszy wezel na krawacie - przez to stroj bedzie troche lzejjszy.

Pozatym koszula+krawat+sweterek to dosc
@danielm80: No niestety, ta koszula kupiona była 8 kilo temu :D. Wezmę Twoje rady za dobrą monetę :-).

Lubię takie sweterki. Czasem nie chcę się aż tak stroić, bo wydaje mi się, że nie zawsze warto zakładać marynarkę - więc ubieram taki, albo inny sweter. Wstrzymuję się z grubszymi zakupami, bo mój organizm ma tak, że w ciągu miesiąca potrafię przejść z 92kg na 83-84, a że jakiś czas temu wziąłem
@Lysy_z_Oporowa: No.. to nie ma problemu skoro caly czas masz jojo :) Bedziesz mial koszule na gruba i chuda faze. Ta da!

Taki zestaw ze sweterkiem jest super, tez lubie. Ale moim zdaniej kamizelka jest zbyt zaniedbywana.

A jak bedziesz wybieral koszule to polecam te "dwukolorowe" - tzn z akcentami w kolnierzu, klapie albo mankietach. Czasami uda sie kupic tanio i z przyjemnego marterialu.

Jak bedziesz mial pytania to wal smialo.
@danielm80: Pewnie jeszcze nie raz się odezwę ;-). W przyszłym tygodniu planuję wybrać się po jakąś sportową marynarkę do dżinsów... Mam nadzieję, że mi te dupeczki w sklepie dobrze doradzą, bo zawsze im bezgranicznie ufam :D