Wpis z mikrobloga

@Jamniki2 Tutaj 21 lat, własna firma farmaceutyczna w Bostonie, 100$ na godzinę wyciągnę, do tego zaocznie studiuję na MIT w Cambridge i jednocześnie chleję i palę całymi dniami i żyję z fartem, fajnie jest.
  • Odpowiedz
@Jamniki2 nikogo nie bede bronil, ale uwazam ze jak ktos ma problemy to zje go jakas używka predzdj czy później. Alkohol, palenie, cukier - mamy duzy wybór czym chcemy sie #!$%@? i niektorzy lubia taki lot w dół.
  • Odpowiedz
palę praktycznie codziennie od 16lat. W tym czasie dorobiłem się 1mln złotych w nieruchomościach i mam zajebiste stanowisko w robocie. Dwa lata temu urodziła mi są córka, zdrowa, cholernie inteligentna (na tyle że w żłobku jest uczona materiałem dla przedszkolnych dzieci). Mam szczęśliwa żone i brak problemów.

Kumpel jedzie na scierwie, nie było tygodnia by nie walną szczura od jakiś 15lat. Dwoje dzieci, dwie bardzo dochodowe firmy, żona, dom szeregowy i mieszkanie
RamzesXIII - > palę praktycznie codziennie od 16lat. W tym czasie dorobiłem się 1mln ...

źródło: comment_1613550470IzygGsplLOB285Fiv5WzdO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jamniki2: Nigdy nie próbowałem, bo nie wiem nawet gdzie kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale myślę, że największym problemem zioła jest właśnie wstęp, poznajesz ludzi którzy to sprzedają, często mają coś mocniejszego i po chwili okazuje się że jedziesz na twardych. Oczywiście to nie dotyczy wszystkich, tak samo jak każdy pijący piwo nie staje się alkoholikiem. Ale chyba jasne jest co chcę powiedzieć, że w aktualnej sytuacji
  • Odpowiedz
@Jamniki2: Ja nie palę codziennie, ale dla niektórych stosunkowo często, choć w małych ilościach. Palenie można umiejętnie wykorzystywać np. do pracy umysłowej i kreatywnej (zwykle tak robię), ale jeżeli staje się to palenie dla dobrej zabawy w dużych ilościach to jest niezdrowe. Podsumowując wszystko jest dla ludzi, ale dla inteligentnych ludzi, a nie dla małp, które ciągną blanta za blantem.

Poza tym palenie pomaga mi na bóle pleców, bo mam chory
  • Odpowiedz
@Jamniki2: palę dużo zioła, nie mam depresji, jestem silny psychicznie. Osiągnąłem wszystko, mam kochającą rodzinę, cudowną córkę, 2 mieszkania w Polsce i dom za granicą, pod domem stoi zaparkowana Tesla. Uczę się języków, rozwijam zawodowo, mam siłę i czas dla rodziny. W dużo gorszym stanie byłem jak więcej piłem a mniej paliłem, w odwróconej sytuacji czuję się o wiele lepiej.
  • Odpowiedz