Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
nie wiem co robić. mam aktualnie prawie 23 lata, jestem od ponad roku z pierwszą dziewczyną(lvl prawie19), układa się OK, jest bardzo czuła, ciepła, kochająca, pod kątem seksualnym wszystko jest super, ale mam wrażenie, że dzieli nas przepaść intelektualna.
nie wiem czy ja wymagam od niej za dużo, czy może uważam sam siebie za jakiegoś guru, ale boli mnie to, że nie potrafimy porozmawiać na jakikolwiek temat. jeśli piszemy ze sobą to mówi o głupotach w stylu instagrama, czy jakichś butach, jak staram się poruszyć JAKIKOLWIEK temat do dyskusji to często stwierdza, że ona nie wie i nic nie mówi.
nawet podczas "kłótni" nie potrafi zwyczajnie powiedzieć, co jej leży na sercu tylko siedzi i patrzy na mnie, albo zaczyna płakać. ma bardzo mało ambicji na przyszłość, nie interesuje jej w sumie nic co się dzieje na świecie, nie chce się za bardzo rozwijać, mam wrażenie, że głównie opiera się na tym, w czym JA jej mogę w przyszłości pomóc(zarabiam dobrze, mieszkam sam, raczej ogarniam życie)
z jednej strony myślę, że jak skończy szkołę(technikum) to wejdzie trochę w dorosłość, znajdzie pracę i być może będziemy mieli wspólne tematy
z drugiej strony niczego nie mogę być pewien i nie wiem czy chcę czekać tyle czasu aż się ogarnie.
jeszcze z innej strony, nie wiem czy jeśli skończę ten temat to znajdę kogokolwiek innego, skoro to mój pierwszy poważny związek mając tyle lat XD
brakuje mi rozmowy. na jakimkolwiek poziomie. żebym mógł przegadać z nią, co dzieje się u mnie, posłuchać być może jakiejś rady, czegoś błyskotliwego, a nie w kółko powtarzane, nic nie znaczące frazesy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #602c7432759204000a526b9f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: Stary, mam 28 i powiem Ci tak. Szukaj starszych, te młode prawie wszystkie maja gowno w głowie. Ale żeby zdobyć starszą dziewczynę musisz sam być mocno ogarnięty inaczej nie spojrzy na ciebie i zostaje Ci się bujać z łaskami które jeszcze nosi żeby się wyskakać na dyskotekach. Typowy łykopek Ci powie ze hurr durr kobieta po 30 to już na śmietnik xD. Gowno prawda, takie są tez dobre bo już
@AnonimoweMirkoWyznania: uciekaj póki to dopiero rok, serio. Nie marnuj jej czasu, nie marnuj swojego. Może być dobrze teraz, ale jak przyjdą dzieci i poważne życie to będziesz sobie pluł w brodę, że nie masz z nią o czym rozmawiać a ona zupełnie Cię nie rozumie, ani Ty jej. Przez lata frustracja będzie narastać, a Ty będziesz myślał o niej coraz gorzej i albo zaczniesz jej podświadomie dowalać lub się z niej
@AnonimoweMirkoWyznania: Hymm... Gdybym miała do wyboru "Być sama lub być z osobą, która nie ma nic do powiedzenia" to zdecydowanie wolałabym być sama.

I nie wkręcaj sobie, że mając 23 lata i będąc w pierwszym związku to późno... Bo jest o wiele więcej dużo starszych niebieskich, którzy nigdy w związku nie byli.
@taktoto: xD głupi argument ona jest raczej po prostu lekko głupia, ja miałem laski starsze młodsze i w moim wieku.
I problem o którym wspomina oo występował bez względu na wiek i etap życia

Bywały 16 latki które miały więcej do powiedzenia od 22 latki.
@Wdermn Może tak być, ale w większości przypadków obie płcie dopóki siedzą w szkole średniej mają fiu bździu w głowie (gierki, insta, fejsbuk, jakieś rakogrupy) a potem to się zmienia, najczęściej jak już zaczną pracować. Kogoś rozgarniętego, to w tym wieku ze świecą szukać.
@taktoto: mi się wydaje że mało ludzi doznaje jakiegoś oświecenia jak idzie do pracy po prostu temat do rozmowy o szkole i edukacji zmienia im się na temat pracy i edukacji do pracy.
Niektórzy wtedy bardziej interesują się pieniądzem i jego pozyskiwaniem ( co może wydawać się dojrzałe)
ale zazwyczaj nie zmienia się nic w temacie duchowości jakiś życiowych przemyśleń na codzien, czytania o diecie , zdrowiu różnych teoriach itp myślę,