Wpis z mikrobloga

Zamierzam powrócić do skyrim, ale mam dylemat jaką klasą zagrać, wojownik z bronią dwuręczna rozwalający wszystko na swojej drodze czy może ten słynny stealth archer? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#skyrim

Kim zagrać?

  • Wojownik 42.1% (16)
  • Łucznik 57.9% (22)

Oddanych głosów: 38

  • 9
stealth archer


@spike10: Łuk, 2 sztylety, trucizny i skradanie, nie ma niczego lepszego.

wowa i wybralem huntera czyli w sumie takiego łucznika to potem żałowałem


@yolow71: To nie wow, tutaj łucznikiem i skrytobójcą gra się bardzo przyjemnie. Można nawet wycisnąć DMG x30 przy odpowiedniej umiejętności i rękawicach.
@maze teoretycznie też powinno dać radę, ale w tym przypadku nie będzie to tak op. Na pewno będzie wymagać wcześniejszego craftingu.
@spike10: Jakakolwiek ścieżka do walki w zwarciu tylko z modami Combat Gameplay Overhaul + Ultimate Combat + Mortal Enemies. Bez modów to tylko coś na dystans, chyba że lubisz w kółko klikać LPM i patrzeć jak wszyscy padają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@spike10: Przy jakimś 25 lvl zacznie Ci się nudzić grając łucznikiem, bo będziesz niszczyć wszystko na swojej drodze pomijając całą walkę.
Ja grałem łucznikiem skrytobójcą za 2 razem jak grę przechodziłem i zrestartowałem w #!$%@? całą grę bo nie było w tym rozrywki. Skradasz się, nikt Cię nie jest w stanie wykryć i na dodatek zadajesz takie obrażenia, że pomijasz walkę na samym starcie.
Smoki? Smoki bijesz na 5 hitów, a