Wpis z mikrobloga

Unia zajmuje się pierdołami jak plastikowe słomki, kubeczki i inne pierdoły a nie zajmuje się prawdziwymi problemami jak miliony graczy, którzy razem zużywają więcej energii elektrycznej niż całe Niemcy, Australia, Atlantyda i Bitcoin razem wzięte!

Powinno się zdelegalizować idiotyczny gaming natychmiast. Marnują ogromne ilości energii na całkowicie bezsensowne obliczenia grafiki w niepotrzebnych nikomu gierkach. Na dodatek cały czas rosną im wymagania. 4k, raytracingi i 60fps a producenci kart graficznych z generacji na generację d----------ą wincyj rceniuff! Widzieliście ostatnio kartę graficzną? J----a maciora ledwo do obudowy się mieści. Niektóre już ciągną ponad 400W. a to tylko sama karta graficzna! To samo z konsolami. PS4 Wszystko na niepotrzebne nikomu obliczenia dla pasożytów, którzy siedzą wpatrzeni jak zombie w ekrany, a teraz mają wymówkę, że pandemia straszna na zewnątrz. A chyba nie chcemy mieć tu drugich Włoch ( ͠° °)Przez produkcję GPU, ASICe do kopania Bitcoina są wyprzedane już do października! A przydałoby się zrobić coś pożytecznegop, pokopać transakcje, udrożnić mempool rozwiązując sudoku... Jeśli chcesz chcesz kupić używaną koparkę, to ceny jak za prezydenta.

Mam nadzieję że przejdzie ta ustawa i grać będzie można tylko z licencją w gry tekstowe bez grafiki, bo coraz więcej fanatyków pcha się do zabawy. Jakieś tekstury, polygony, shader.y Na c--j ci to? RPG służy pobudzaniu wyobraźni, wszelkie efekty graficzne są absolutnie zbędne. Do grania wystarczy tylko tylko tryb tekstowy. Oszczędzaj ram gdziekolwiek jesteś (°°

#kryptowaluty #bitcoin #pcmasterrace #gry #technologia
cyberpunkbtc - Unia zajmuje się pierdołami jak plastikowe słomki, kubeczki i inne pie...

źródło: comment_1613518434ymwzMpiZrRSNO4xTBixaCg.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil-wasniewski: Z urazami,. Giełdy, kantory, developerzy, analitycy antyfraudowi aml, górnicy, spekulanci, to nie pracują w EU? Ile ktysięcy bitomatów stoi w EU i ilu ludzi trzeba do ich obsługi? Nawet konwojenci jeżdżacy z gotówką są potrzebni i całe masy ludzi, których nie widać na pierwszy rzut oka. Nawet Ledger i Trezor są z EU.
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Sam mining nie przynosi większych korzyści gospodarczych, zwłaszcza na terenie UE. Powstała całą infrastruktura skupiona wokół rynku kryptowalut, ale czy jest ona zależna od miningu? Raczej nie i pewnie mogłaby być utrzymana na obecnym poziomie, gdyby btc posiadał inny model konsensusu.
  • Odpowiedz
@kamil-wasniewski: A twój Ripple jakie miejsca pracy daje? Co najwyżej raz na kwartał servisant przyjdzie przedmuchać serwery z kurzu. Poza tym to chyba kojarzę tylko zmianę logo kilka lat temu. Dzień pracy freelancera i to z Indii a nie EU... Ripple to prawdziwe turbo dla naszej gospodarki.

O przepraszam najmocniej, nie wiem jak mogłem zapomnieć. Dochodzenie sec pewnie wygenerowało trochę pracy zapotrzebowania na jakichś prawników itp. Za jakiś czas może
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Skąd ty te argumenty bierzesz? XD
To się kupy nie trzyma...
Sieć XRPL zużywa znacznie mniej energii i nie ma problemu ze wzrostem jej konsumpcji oraz wzrostem prowizji od transakcji.
Sieć BTC zużywa nieuzasadnione ilości energii i zużycie wciąż rośnie.
Ponieważ konsensus sieci BTC opiera się na rywalizacji, to znaczna część energii zostaje zwyczajnie zmarnowana bez uzyskania z niej jakiekolwiek korzyści.
  • Odpowiedz
niby hehe, ale współczuję wzrokowcom, kiedyś się grało w 640p i 15fps i człowiek się cieszył że cokolwiek działa, a dzisiaj wam za dobrze
  • Odpowiedz
@CzulyTomasz: To oczywiście było wymyślone sobie dla jaj, ale pokazuję hipokryzję tych wszystkich ludzi krzyczących ze bitcoin zużywa energię bez sensu. Faktycznie bitcoin dzięki temu może funkcjonować, być bezieczny. Niski koszt za jedyny w naszej cywilizacji tak bezpieczny łańcuch, zdecentralizowany i niepodległy.

Za to uważają że zużywanie większych ilości prądu kart graficznych do grania jest ok i nie jest bez sensu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc no właśnie też zauważyłem, że od jakiegoś czasu powstało jakieś dziwne tarcie między górnikami a graczami. Niech każdy sobie wykorzystuje te karty jak chce, może sobie nawet powiesić nad łóżkiem. Problem mam tylko z nVidią, bo zrobiła zapowiedź kart, których dostanie graniczy z cudem i od listopada czekam sobie na rtx 3080.

Ale jak widzę we wpisach, to niektórzy nie mają takiego problemu ( ͡º ͜ʖ͡º
CzulyTomasz - @cyberpunkbtc no właśnie też zauważyłem, że od jakiegoś czasu powstało ...

źródło: comment_161356737828690PwWUDnRVoLPRglB0l.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz