Wpis z mikrobloga

blizej centrum, to jednak lepiej sie bedzie zylo. A gdyby chcialo sie sprzedac dom po jakims czasie to jednak latwiej gdy dzialka bedzie w obrebie miasta


@Leniwiec_Sid: to może lepiej wygodne mieszkanie 90-120 m2 z tarasem na wyższym piętrze, też trochę kosztuje ale mniej niż dom z działką 1000m2
@Wychwalany: No właśnie ceny mieszkań to jest tragedia. Wczoraj byłem z dziewczyną oglądać mieszkanie na nowych żernikach i cena mieszkania 93 metrowego + 4 metrowy balkon to 760tys (oczywiście stan deweloperski). To stwierdzilismy że wolimy dołożyć i mieć dom z większym metrażem, z ogródkiem i bez sąsiadów za ścianą. Ale po komentarzach kolegów, zaczynam się przyzwyczajać że raczej to będzie dom pod wrocławiem xD
@Leniwiec_Sid: od roku szukam mieszkania albo działki xD Uwierz mi, często spod Wrocławia dojedziesz do centrum szybciej niż z obrzeży miasta. Zwłaszcza jak będziesz patrzył na miejsca gdzie dojazd jest pociągiem do miasta.

Tak dla porównania mamy mieszkanie w ścisłym centrum teraz. Do pracy w okolicach Marino jadę 20min autem, wracam często godzinę. Myślimy nad Sobótką - stamtąd do/z pracy mam 40min
Ale po komentarzach kolegów, zaczynam się przyzwyczajać że raczej to będzie dom pod wrocławiem xD


@Leniwiec_Sid: Pamiętaj o ukrytych kosztach. Jeśli planujecie dzieci to one wam w przyszłości za to z nawiązką podziękują ( : - fajnie, że dom pod Wrocławiem, ale wtedy sprowadzasz się do życia totalnie zależnego od samochodu - może Tobie nie będzie to przeszkadzać - to rozumiem.
Jako że @Darth_Gohan mnie wywołał do odpowiedzi...

@Leniwiec_Sid: Wiesz co się liczy w nieruchomościach najbardziej?


A wiesz co jest na drugim i trzecim miejscu?


Jest jakis tajemny sposob zeby znalezc dzialke we wroclawiu ktora nie kosztuje miliona monet i jest jeszcze w jego granicach?


@Leniwiec_Sid: Oczywiście, jest na to sposób. Wchodzisz na otodom, wpisujesz odpowiednie kryteria i masz. Nawet teraz jest kilka takich działek.
Zwykle charakteryzują się tym, że do